امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۲:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124511
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، در زمانی‌که زمزمه‌های توقف عملیات‌های ارتش سوریه در ریف دمشق به گوش می‌رسد، دیگر ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در دمشق، در زمانی‌که زمزمه‌های توقف عملیات‌های ارتش سوریه در ریف دمشق به گوش می‌رسد، دیگر یگان‌های ارتش سوریه به عملیات‌های خود در غوطه شرقی ادامه می‌دهد.

بنابر گزارش‌های رسیده یگان‌های ارتش سوریه طی 24 ساعت گذشته عملیات‌هایی را علیه مقرها، مراکز تجمع و مواضع گروه‌های مسلح در منطقه غوطه شرقی و ریف جنوب غربی دمشق اجرا کردند.

این گزارش‌ها توضیح می‌دهد که نیروهای ارتش سوریه مواضع و تجمعات گروه‌های مسلح در نزدیکی میدان «غبیر» در شهرک‌های عربین و زملکا را هدف گرفته و منهدم کردند که کشته و زخمی شدن ده‌ها تروریست مسلح را در پی داشت.

در همین راستا از غوطه شرقی دمشق نیز گزارش شده، نیروهای ارتش سوریه به عملیات‌های خود در عمق این منطقه و به طور مشخص بین مزارع «حتیته الجرش» و شهرک «بالا» ادامه دادند، تا همزمان با آن دیگر نیروهای ارتش سوریه نیز عناصر مسلح تروریستی را در مزارع دو شهرک الجربا و القاسمیه در منطقه النشابیه واقع در ریف دمشق را تحت پیگرد قرار دهند.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار