امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 18
۰۷:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124521
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گوباچف با اشاره به تنش‌ها بین غرب و مسکو بر سر اوکراین، نسبت به آغاز دور تازه «جنگ سرد» ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گوباچف با اشاره به تنش‌ها بین غرب و مسکو بر سر اوکراین، نسبت به آغاز دور تازه «جنگ سرد» هشدار داد.

«میخائیل گورباچف» آخرین رهبر شوروی روز شنبه و در مراسمی به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد فروپاشی دیوار برلین و اتحاد دو آلمان درباره تشدید تنش‌های کنونی بین غرب و روسیه بر سر اوکراین هشدار داد و گفت: «تنش‌ها بین قدرت‌های بزرگ، جهان را در آستانه "جنگ سرد جدید" قرار داده است».

به گزارش رویترز، گورباچف گفت: «غرب و به ویژه آمریکا از سیاست "کنترل جهان" دست نکشیده‌اند؛ باید از راه گفتگو با مسکو اعتماد جدیدی برقرار شود و غرب باید تحریم‌های اعمال شده روی برخی مقامات ارشد روس را بردارد».

اظهارات این سیاستمدار پیشین که پیشتر آمریکا را مقصر بحران اوکراین قلمداد کرده بود، در حالی مطرح شده که تنش‌ها بر سر این بحران بین مسکو و واشنگتن همچنان ادامه داشته و دیدارهای متناوب مقامات دو کشور هم به این تنشها پایان نداده است.

انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها