امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۹:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124526
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی روز شنبه تشدید اعتراضات در بیت‌المقدس را پاسخی به حضور نمایندگان

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی روز شنبه تشدید اعتراضات در بیت‌المقدس را پاسخی به حضور نمایندگان کنست به همراه نیروهای پلیس در مسجدالاقصی دانست.
«موشه یعلون» به کانال 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت: «اقدام نمایندگان (در بازدید از مسجدالاقصی) سبب تحریک فلسطینیان شد. ما نمی‌توانیم این حقیقت را نادیده بگیریم که برخی از اتفاقات (بیت‌المقدس) به دلیل اشتباهات نمایندگان رخ داده است».
وزیر جنگ تل‌آویو افزود: «این موضوع که فلسطینیان از این واقعه برای اقدامات تنش‌ساز استفاده کرده‌اند، حقیقت است اما ما نباید به این آتش دامن بزنیم؛ بازدید از "حرم شریف" (مسجدالاقصی) حق ما است اما وقتی یک روز قبل از انجام این کار در اینترنت اعلام و تبلیغ می‌شود، مطمئنا این اقدام (فلسطینیان) را تحریک می‌کند».
در هفته‌های اخیر اعتراضات جوانان فلسطینی در قدس به شدت افزایش یافته تا جایی که بسیاری از مقامات تل‌آویو نسبت به شکل‌گیری انتفاضه سوم فلسطینی‌ها هشدار داده‌اند.
انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها