امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۰۶:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124529
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رئیس اف‌بی‌آی پس از انتشار اخبار جعل هویت یک خبرنگار آمریکایی توسط یک مامور این سازمان،

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، رئیس اف‌بی‌آی پس از انتشار اخبار جعل هویت یک خبرنگار آمریکایی توسط یک مامور این سازمان، سرانجام این موضوع را تایید کرد.

«جیمز کامی» رئیس اف‌بی‌آی در نامه‌ای به پایگاه نیویورک تایمز تاکید کرد: «یک مامور اف‌بی‌آی در راستای تحقیقات جنایی سال 2007 درباره یک مظنون در یک حادثه تیراندازی، خود را خبرنگار آسوشیتدپرس وانمود کرد؛ فرد مظنون بعدا در دادگاه متهم و محکوم شد».

گفته می‌شود این مامور اف‌بی‌آی برای یافتن رد و محل مظنون، یک مقاله ساختگی از آسوشیتدپرس را برای او می‌فرستد؛ گزارشی که به نرم افزار تعیین محل کاربر مجهز شده بود و بدین طریق مکان وی مشخص شد. در این مقاله از مظنون 15 ساله خواسته شد که آنرا مطالعه و بازنگری کند.

رئیس اف‌بی‌آی در حالی که اعتراضات زیادی درباره جعل هویت یک خبرنگار و غیرقانونی بودن آن مطرح شده، ضمن دفاع از این اقدام گفت: «این حرکت در راستای قوانین دادگستری آمریکا صورت گرفت و قانونی بوده است».
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها