امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۱۵:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124530
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نطق‌نویس سخنرانی‌های کاخ سفید بر لزوم تغییر اعضای دولت اوباما به منظور همکاری نزدیک ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نطق‌نویس سخنرانی‌های کاخ سفید بر لزوم تغییر اعضای دولت اوباما به منظور همکاری نزدیک کنگره با وی پس از انتخابات اخیر این کشور تاکید کرد.

«مارک دیویس»، نطق‌نویس اسبق کاخ سفید روز شنبه به خبرگزاری ریانووستی گفت: « تنها فرصت دولت اوباما (در دو سال پایانی ریاست جمهوری‌اش) به منظور همکاری نزدیک با کنگره، تغییر اعضای دولت است».

وی با تردید درباره اقدام اوباما برای تغییر رفتار و عوض کردن کابینه به منظور تعامل بیشتر با کنگره تحت اکثریت جمهوری‌خواهان گفت: «او به شدت با روش‌های مورد استفاده روسای جمهور پیشین از قبیل لیندون جانسون و بیل کلینتون در همکاری با کنگره، بیگانه است؛ اوباما فرصت کمی برای تصحیح اقداماتش دارد اما به منظور دیدن واقعیت جهان، او باید خودش را از تصورات کنونی‌اش رها کند».

این اظهارات مقام نزدیک به جمهوری‌خواهان در حالی منتشر شده که به دنبال شکست دموکرات‌ها در انتخابات کنگره، خبرهایی درباره احتمال تغییر برخی وزرا در دولت اوباما از قبیل چاک هیگل وزیر دفاع این کشور منتشر شده است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها