امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۵:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124533
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نتایج نظرسنجی پس از برگزاری انتخابات میان دوره‌ای کنگره آمریکا نشان می‌دهد که اکثر مردم

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نتایج نظرسنجی پس از برگزاری انتخابات میان دوره‌ای کنگره آمریکا نشان می‌دهد که اکثر مردم آمریکا از نظام دو حزبی این کشور که تنها دو جناح دموکرات و جمهوری خواهد دارد، ناراضی هستند.

براین اساس 8 نفر از هر 10نفر از عملکرد کنگره ناراضی هستند و 6 نفر از هر 10نفر نیز از عملکرد دولت و کنگره آمریکا در قبال یکدیگر ناراضی و خشمگین هستند.

براساس گزارش روزنامه الدستور یک سوم از رای دهندگان باوردارند که آمریکا در مسیری اشتباه قرار دارد و تنها 22 درصد آمریکایی‌ها باوردارند که نسل بعدی زندگی بهتری خواهد داشت.

در همین زمینه الین لیچمن استاد تاریخ در دانشگاه واشنگتن گفته که 60 درصد از واجدین شرایط ترجیح دادند در انتخابات به سود یکی از دوحزب دموکرات و جمهوری خواه رای ندهند.

گزارش رسانه‌های آمریکایی حاکی از آن است که رکورد مشارکت در انتخابات کنگره به 38 درصد رسیده است که رقمی بی‌سابقه در تاریخ 200 ساله ایالات متحده است.
 
انتهای پیام/  

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها