امروز : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 22
۱۹:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124542
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سی و سومین دوره نمایشگاه کتاب استانبول از 17 تا 20 آبان ماه سال جاری برگزار می شود. در این دوره از

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سی و سومین دوره نمایشگاه کتاب استانبول از 17 تا 20 آبان ماه سال جاری برگزار می شود.

در این دوره از نمایشگاه 850 ناشر داخلی و خارجی شرکت می کنند و در بخش بین الملل 20 کشور از قبیل ایران، چین، آلمان و عربستان حضور دارند. در این دوره از نمایشگاه به موضوع 100 سال سینمای ترکیه پرداخته می شود. نویسنده افتخاری این دوره آتیلا دورسای است و برنامه های متنوعی  در خصوص این موضوع در نظر گرفته شده است. در این دوره از نمایشگاه بیش از 200 برنامه جنبی اجرا خواهد شد. در کنار این نمایشگاه بیش از 1000 اثر هنری از هنرمندان ترکیه ای عرضه می شود. مهمان افتخاری این دوره از نمایشگاه کشور مجارستان است.

موسسه نمایشگاههای فرهنگی ایران  به نمایندگی ازنشر کشومان در این دوره از نمایشگاه با در اختیار داشتن غرفه ای به مساحت 21 متر مربع حضور دارد. از برنامه های این موسسه در این دوره از نمایشگاه را می توان به عرضه و نمایش بیش از 250 عنوان کتاب در زمینه کودک ونوجوان، شعر ، داستان، هنر، ایرانشناسی، آموزش زبان فارسی، آموزش خط، مینیاتور و همچنین معرفی نمایشگاه بین المللی کتاب تهران اشاره کرد. هم چنین مجموعه ای از کتاب های  کانون پرورش فکری کودک و نوجوان و نیز انتشارات الهدی جهت فروش رایت در غرفه موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران عرضه می گردد.

این موسسه هم چنین هم زمان با برپایی سی سومین نمایشگاه بین المللی کتاب استانبول نشست هم اندیشی با ناشران ترک علاقمند به نشر آثار ایران و رونمایی از ترجمه ی ترکی رمان " مسابقه دات کام" را درغرفه موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران برگزار می نماید.

سی و سومین نمایشگاه بین المللی کتاب استانبول از تاریخ هشت تا یازده نوامبر 2014 برابر با هفده تا بیست آبان ماه سال جاری برگزار می گردد. موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران به نمایندگی از نشر جمهوری اسلامی ایران دراین نمایشگاه حضوری فعال دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار