امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۱:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124547
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امیرمسعود شهرام نیا مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران با اشاره به اینکه در این نمایشگاه 350 ناشر ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، امیرمسعود شهرام نیا مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران با اشاره به اینکه در این نمایشگاه 350 ناشر از سراسر کشور حضور دارند، اظهار کرد: از این تعداد 30 ناشر متعلق به استان گیلان است.

وی با بیان اینکه در این نمایشگاه 210 غرفه دایر است، افزود: برخی از ناشران در بخش فروش تجمیعی و متمرکز قرار گرفته‌اند و از آنجایی که امکان حضور همه ناشران در نمایشگاه وجود نداشت غرفه‌های تجمیعی و متمرکز زمینه حضور ناشران بیشتر را فراهم می‌سازد.

مدیر عامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران گفت: افزایش غنایی محتوایی نمایشگاه‌های کتاب گیلان از نکات بارز دهمین نمایشگاه کتاب این استان است.

شهرام‌نیا، حضور و تنوع ناشران در نمایشگاه‌های کتاب را مورد تاکید قرار داد و گفت: دهمین نمایشگاه کتاب گیلان کاملا به روز و متنوع است. دراین نمایشگاه درحوزه اطلاع رسانی فعالیت های خوبی صورت می گرفته است و امکان جست و جوی کتاب و ناشر در غرفه اطلاع‌رسانی نمایشگاه در سایت((www.icfi.ir وجود دارد.

مدیر عامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران با اشاره به برنامه‌های متنوع در دهمین نمایشگاه کتاب گیلان افزود: از جمله این برنامه‌ها رونمایی از کتاب و برنامه‌های مرتبط با ایام عزاداری امام حسین(ع) است.

شهرام‌نیا از اعتبار 400 میلیون تومانی برای ارائه بن و تخفیفات به علاقه‌مندان به کتاب در این نمایشگاه خبر داد و تصریح کرد: تخفیف در دهمین نمایشگاه کتاب گیلان از حداقل 30 درصد تا حداکثر 50 درصد است.

وی با بیان اینکه اختصاص بن به شهروندان عمومی است، افزود: با این امر فرصت برابر برای شهروندان در بهره‌مندی از نمایشگاه فراهم می‌شود.

دهمین نمایشگاه کتاب گیلان با حضور300 ناشرازسراسرکشوربه همت موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران واداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی گیلان و باحمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تاریخ 17 تا 23 آبان ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی رشت برگزار می شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار