امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۰۵:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124556
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کنگان، رباب ارشادی‌مطلق عصر امروز در نشست انجمن کتابخانه‌های عمومی کنگان اظهار داشت: گسترش فرهنگ ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از کنگان، رباب ارشادی‌مطلق عصر امروز در نشست انجمن کتابخانه‌های عمومی کنگان اظهار داشت: گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در جامعه اهمیت زیادی دارد و باید در این مسیر اهتمام ورزیم.
وی گزارشی از وضعیت کتابخانه‌ها و همکاری و برنامه‌ریزی برای اجرای برنامه‌های فرهنگی در برگزاری نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی ارائه و از فعالان کتابخوانی، قصه‌گویی و ایستگاه نقاشی و تقدیر کرد.
رئیس کتابخانه‌های عمومی شهرستان کنگان خاطرنشان کرد: هفته کتاب و کتابخوانی از 24 آبان ماه شروع خواهد شد و همه تلاش خود را در راستای برگزاری نمایشگاه کتاب در مرکز شهرستان به کار بسته‌ایم.
ارشادی‌مطلق تصریح کرد: امیدواریم این انجمن بتواند زمینه‌ساز گام‌های مثبتی در ترویج مطالعه مفید و توسعه کتابخانه‌ها باشد.
رئیس کتابخانه‌های عمومی کنگان اظهار داشت: ارتقای سطح مطالعه کتاب در شهرستان، با همراهی مجموعه اعضا محقق می‌شود و امیدواریم ایده‌های خلاقانه در ترویج و تعمیم فرهنگ کتابخوانی گسترش یابد.
ارشادی‌مطلق از عضویت 11 هزار نفر در کتابخانه‌های عمومی کنگان خبر داد و گفت: امیدواریم روز به روز شاهد افزایش کیفیت فعالیت‌های کتابخانه عمومی کنگان باشیم.
فرماندار کنگان نیز اظهار داشت: گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و تشویق و سوق دادن همه اقشار جامعه به فرهنگ کتابخوانی وظیفه همه است.
عباس تبرکی در ادامه نقش اعضا به ویژه دانشگاهیان و آموزش و پرورش را در گسترش فرهنگ مطالعه مهم ارزیابی کرد.
فرماندار کنگان با اشاره به اهمیت فرهنگ مطالعه خواستار همکاری و مشارکت بیشتر ادارات در این امر شد.
انتهای پیام/2451/غ20

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار