امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۳:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124562
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۵۸
تعداد بازدید: 21
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «عمران الزعبی» وزیر اطلاع‌رسانی سوریه اعلام کرد که راهکار سیاسی در سوریه به روند مبارزه ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «عمران الزعبی» وزیر اطلاع‌رسانی سوریه اعلام کرد که راهکار سیاسی در سوریه به روند مبارزه با تروریسم آسیبی نمی‌رساند.

پایگاه خبری «العاجل» سوریه به نقل از الزعبی گزارش داد، برون رفت از بحران سوریه از طریق گفت‌وگوی ملی میان طرف‌های سوری صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه راهکار سیاسی مانع مبارزه با تروریسم نخواهد شد، تأکید کرد که هرگز به گروه‌های تروریستی اجازه داده نخواهد شد که به عنوان یک طرف در این راهکار باشند.

وزیر اطلاع‌رسانی سوریه ادامه داد: آنچه در سوریه رخ می‌دهد در درجه نخست مسلک مقاومت، ارتش قدرتمند و نقش محوری سوریه را هدف قرار داده است، که این مسئله به سود [رژیم صهیونیستی] و مزدوران آن است.

الزعبی با اشاره به نقش سوری‌های مقیم خارج از این کشور در حمایت از میهن خود از رهگذر انتقال تصویر واقعی رخدادهای سوریه [به سایر کشورها]، تصریح کرد، مردم سوریه با وجود همه چالش‌های پیش‌رو، برای مبارزه با تروریسم اصرار بیشتر بیشتری دارند و برای اینکه بار دیگر امنیت و ثبات به این کشور باز گردد از ارتش خود دفاع می‌کنند.
انتهای پیام/ص

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها