امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۲۱:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124569
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۹:۵۸
تعداد بازدید: 66
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین پس از صدور حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی برای انتصاب محمد ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین پس از صدور حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی برای انتصاب محمد سرافراز به ریاست سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، پیامی را خطاب به وی صادر کرد.

در این پیام آمده است:

برادر بزرگوار دکتر محمد سرافراز

سلام علیکم

با احترام، حسن اعتماد مقام معظم ولایت حضرت امام خامنه ای عزیز و توفیق خدمتگذاری بیشتر به ملت قهرمان و ولایتمدار ایران اسلامی را به آن برادر بزرگوار تبریک عرض می کنم.

امروز که مستکبران، ابزار رسانه ای را سلاح اصلی جنگ ظالمانه خود علیه ملت های مظلوم قرار داده اند، وظیفه هر انسان آزاده و هر نهاد و موسسه انقلابی است که تمامی مساعی خویش را در حمایت از رسانه ملی جمهوری اسلامی بعنوان خط مقدم جهاد علیه زورگویان بکار گیرد.

سازمان بسیج مستضعفین ضمن حمایت از آن برادر بزرگوار و سازمان متبوع، در این مبارزه حساس و سرنوشت ساز، آمادگی کامل خود را برای مساعدت در جهت تحقق اهداف و راهبردهایی که امام خامنه ای عزیز در حکم جنابعالی مقرر فرمودند اعلام می دارد.

وظیفه خطیر «پشتیبانی رسانه ای مبتکرانه و همه جانبه در امر بسیج عمومی» که در این حکم اشاره شده است، زمینه همکاری بیش از پیش دو سازمان را فراهم می سازد.

ضمن تجلیل از مدیر انقلابی، سخت کوش و پرافتخار برادر مهندس ضرغامی، از خدای متعال توفیق روزافزون آن برادر مخلص و فرهیخته را که پشتوانه خدمات پاک و ایثارگرانه به انقلاب و تجربه ارزنده مدیریت های خطیر رسانه ای را در کارنامه خود دارید از خدای متعال خواستارم.

سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی

رییس سازمان بسیج مستضعفین

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها