امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۶:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12459
تاریخ انتشار: ۱۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۱:۲۸
تعداد بازدید: 140
علیرضا احمدی در گفت‌وگو با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اضافه کرد:این سایت در جهت انعکاس اخبار و برنامه‌های ائتلاف مذکور راه‌اندازی ...

علیرضا احمدی در گفت‌وگو با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اضافه کرد:این سایت در جهت انعکاس اخبار و برنامه‌های ائتلاف مذکور راه‌اندازی شده است که علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی www.etelaf7.com مراجعه نمایند.

احمدی در ادامه گفت: ائتلاف بزرگ اصولگرایان شهر تهران برگرفته از چند ائتلاف بزرگ در شهر تهران است که طی جلسات متعدد در شورای مرکزی بر لیست واحدی توافق نموده و این لیست متشکل از جمعی از اصولگرایانی هستند که در شورای مرکزی با ارسال 170 رزومه از کاندیداهای محترم بر روی 31 نفر به توافق رسیده و این به این معنی نیست که دیگر کاندیداها اصولگرا نیستند بلکه در این ائتلاف بر روی 31 نفر از افراد اجماع شده است که تا کنون اسامی 15 نفر از آنها از طریق رسانه‌ها منتشر شده است.

وی افزود: اسامی 16 نفر باقیمانده لیست ائتلاف بزرگ اصولگرایان فردا منتشر می‌شود.

احمدی در پایان یادآور شد: اسامی شورای مرکزی ائتلاف بزرگ اصولگرایان شهر تهران همراه با اسامی نهایی ائتلاف فردا منتشر خواهد شد.

اسامی منتشر شده 15 عضو ائتلاف بزرگ شهر تهران به شرح زیر است:

1-مرتضی طلایی 2-معصومه آباد 3-عصمت ناظری 4- سید حسین کوششی 5-عبدالمقیم ناصحی 6- علیرضا احمدی 7- سید مناف هاشمی 8- علیرضا دبیر 9- سید هادی هاشمی  10- علی اصغر خانی 11- ابراهیم انصاریان 12- فاضل نظری 13- ایراندخت فیاض 14- محمدرضا گروسی 15- رضا مقدسی
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها