امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۵:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124593
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۲۹
تعداد بازدید: 13
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، 245 نفر از نمایندگان مجلس با امضای بیانیه‌ای اشغال مسجدالاقصی این پایگاه مقدس معراج ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، 245 نفر از نمایندگان مجلس با امضای بیانیه‌ای اشغال مسجدالاقصی این پایگاه مقدس معراج پیامبر (ص) توسط رژیم اشغالگر قدس را محکوم کردند.

متن کامل این بیانیه که ضرغام صادقی عضو هیأت رئیسه مجلس آن را قرائت کرد به شرح ذیل است:

رژیم اشغالگر قدس جنایتکارترین شیوه‌های ددمنشانه را در سرزمین فلسطین محو ادیان الهی و مسجدالاقصی این پایگاه مقدس معراج پیامبر اسلام (ص) مرتب شده و می‌شود.

سکوت مرگبار حاکمان مرتجع و اعمال مجرمانه و وحشیانه گروهک منحرف داعش این جریان انحرافی و حلقه‌ به گوش استکبار و رژیم صهیونیستی اقداماتی گستاخانه و هتاکی‌هایی نابخشودنی را در مسجدالاقصی قبله اول مسلمانان انجام داده و می‌دهد و قلوب مسلمانان و بلکه آزادی‌خواهان و صاحبان وجدان بیدار جهان را جریحه‌دار کرده است.

گرچه ملت غیور فلسطین در پرتو رشادت‌های مومنان به مقاومت اسلامی عرصه را بر رژیم صهیونیستی تنگ کرده است، از این رو افزایش توطئه‌های فرصت‌طلبانه و تلاش برای اجرای طرح یهودی‌سازی قدس شریف و آواره‌ کردن هزاران نفر از فلسطینیان مظلوم اقتضا می‌‌کند که دولت‌های اسلامی از خواب غفلت بیدار شده و در مقابل این توطئه‌‌های رژیم بی‌هویت فریاد برآورند و با ملت مظلوم فلسطین که نیازمند حمایت همه مسلمانان است، همصدا و همراه شوند.

ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی از همه نهادهای بین‌المللی به ویژه اتحادیه بین‌المجالس انتظار داریم با محکوم کردن این اقدام شنیع، سازوکارهای پیشگیرانه را لحاظ و در مقابل این جرائم و جنایات ایستادگی کرده و با اتخاذ تصمیماتی سرنوشت‌ساز، آن اقدامات غیرانسانی را متوقف کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها