امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124595
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۲۹
تعداد بازدید: 30
محمد سرخوش در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: ثبت تقاضای اینترنتی اعزام به عمره مفرده از 14 آبان ماه آغاز شده است و

محمد سرخوش در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: ثبت تقاضای اینترنتی اعزام به عمره مفرده از 14 آبان ماه آغاز شده است و اولویت‌های یک تا 350 در اولویت اعزام به عمره قرار دارند.

وی ادامه داد: امکان ثبت‌نام در این مرحله تا اولویت 600 فراهم شده است و اگر کاروانی تا ظرفیت 350 تکمیل نشود از اولویت‌های بعدی تا اولویت 600 برای تکمیل کاروان‌ها دعوت خواهد شد.

سرخوش افزود: افرادی که می‌خواهند به صورت گروهی ثبت‌نام کنند اگر یک یا چند نفر از افراد گروهشان جزو اولویت‌های اعلام شده نباشند در صورتی که کاروان‌های استان آنها ظرفیت خالی داشته باشد می‌توانند از اولویت‌های بعدی نیز برای تکمیل ظرفیت استفاده کنند اما این موضوع به ظرفیت‌های خالی کاروان‌های هر استان بستگی دارد.

وی ادامه داد: زمان ثبت‌نام قطعی افراد در دور جدید اعزام به عمره مفرده از 25 آبان آغاز خواهد شد و در آن زمان سرگروه‌ها می‌توانند با ورود به سایت سازمان حج و زیارت ثبت‌نام گروه خود را با انتخاب کاروان قطعی کنند.

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، متقاضیان اعزام به عمره 93-94 از 14 آبان به مدت 10 روز فرصت دارند تا با مراجعه به سایت www.fakher.haj.ir نسبت به ثبت تقاضای تشرف خود و همراهان در قالب یک گروه اقدام کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها