امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۰۸:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124617
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۲۹
تعداد بازدید: 8
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی،در متن نامه محمدرضا فرجی مدیر کل سینمای حرفه‌ای به " ابوالحسن ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی،در متن نامه محمدرضا فرجی مدیر کل سینمای حرفه‌ای به " ابوالحسن داوودی" رئیس شورای صنفی اکران آمده است:«با توجه به حواشی به وجود آمده در خصوص فیلم "عصبانی نیستم" و اعلام نظر کمیسیون های محترم فرهنگی و اصل نود مجلس شورای اسلامی و حسب نظر مقام عالی وزارت و رئیس محترم سازمان، نظر به اینکه انجام اصلاحات خواسته شده مستلزم صرف زمان بیشتری می‌باشد مقتضی است فیلم یاد شده فعلاً از دستور اکران خارج گردد؛ بدیهی است پس از انجام اصلاحات و تایید وزیر محترم تصمیم نهایی اتخاذ خواهد شد».

به گزارش فارس، همچنین یکی از منابع مسئول در بنیاد مستضعفان و جانبازان انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از دستور ویژه محمد سعیدی‌کیا رئیس این بنیاد به گروه سینمایی آفریقا و سینماهای تحت مدیریت بنیاد مستضعفان برای عدم اکران «عصبانی نیستم» خبر داده بود.

براساس این گزارش، قرارداد «عصبانی نیستم» پیش از این در گروه افریقا منعقد شده بود و قرار بود با پایان اکران «خواب‌زده‌ها» روانه پرده سینماها شود که با توجه به دستور سازمان سینمایی برای خروج ان از اکران باید دید در جلسه فردای شورای ضنفی نمایش جایگزین آن در برنامه اکران بعدی گروه آفریقا خواهد شد.

همچنین روز گذشته سیدغلامرضا موسوی رئیس شورای عالی تهیه‌کنندگان که تهیه‌کنندگی «بغض» اولین فیلم رضا درمیشیان را نیز برعهده داشته است در صفحه شخصی خود در فیسبوک از پیشنهاد سازمان سینمایی به درمیشیان برای انصراف از اکران «عصبانی نیستم» خبر داده بود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار