امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124618
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۲۹
تعداد بازدید: 107
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گروهک تروریستی داعش برای اعضای جدید خود شر گذاشته است که برای عضویت در این گروهک ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گروهک تروریستی داعش برای اعضای جدید خود شر گذاشته است که برای عضویت در این گروهک تکفیری باید

از شیوخ عرب خلیج فارس «توصیه نامه» بگیرند.

روزنامه فرامنطقه‌ای «الشرق الأوسط» که تحت حمایت عربستان سعودی است به نقل از یک رهبر سلفی و بنیادگرا در لندن گزارش داد که گروهک تروریستی داعش برای اعضای جدید خود أخذ توصیه نامه از یک شیوخ معروف یا رهبر یک جریان مرتجع و بنیادگرا در مصر، اردن، کشورهای حاشیه خلیج فارس یا انگلستان را شرط پیوستن به این گروهک تکفیری معرفی کرده است.

به گزارش این روزنامه، گروهک تروریستی داعش مدعی شده است که عناصر خود برای سالم رسیدن به خاک سوریه بهتر است چندین توصیه نامه با خود داشته باشند تا از بازرسی‌های امنیتی در امان باشند.

این رهبر بنیادگرا در این زمینه گفت: انگلیسی‌هایی که به [گروهک تروریستی]داعش پیوستند، کسانی هستند که به مسافران جدید این گروه‌ها «توصیه نامه» می‌دهند؛ چرا که شیخ نشین‌های بومی که وابسته به این گروه‌ها باشند [در این مناطق] حضور ندارند.

به گزارش الشرق الاوسط گروه « شریعت برای بلژیک» نیز ده‌ها توصیه‌نامه برای کسانی ارائه کرده است که از کشورهای اروپایی به گروهک تکفیری داعش پیوسته‌اند.
انتهای پیام/م

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها