امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۲۲:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124637
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۵۰
تعداد بازدید: 55
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، چند پایگاه خبری یمنی از فرار سرتیپ «محمد ناصر احمد» وزیر دفاع سابق یمن به کشور امارات ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، چند پایگاه خبری یمنی از فرار سرتیپ «محمد ناصر احمد» وزیر دفاع سابق یمن به کشور امارات خبر داد.

پایگاه خبری «الضالع نیوز» در خبری اعلام کرد که وزیر دفاع سابق یمن به همراه تمام اعضای خانواده‌اش برای زندگی به کشور امارات رفته است.

روزنامه یمنی «الشارع» نیز نوشت: سرتیپ محمد ناصر احمد اواخر ماه گذشته میلادی به دلیل تهدیدهایی که علیه او وجود داشت، پس از خانواده‌اش به امارات رفت تا در این کشور زندگی کند.محمد ناصر احمد که به دلیل فشارهای موجود پس انقلاب مردمی در صنعا و اتهامات متعدد مبنی بر فساد مالی‌اش ناگزیر شد پستش را تحویل دهد و اخباری در دست است که نشان می‌دهد وی هفته گذشته یک ویلا نیز در بلژیک خریده است تا میان بلژیک و امارات در تردد باشد.

سرتیپ «عبده حسین الترب» وزیر کشور سابق یمن نیز اواخر ماه گذشته صنعا را به مقصد آمریکا به طور محرمانه ترک کرد و زمانی که رسانه‌ها این خبر را علنی کردند، گفته شد که وی برای درمان به آمریکا رفته است در ساختار دولت جدید نیز نامی از او نیست.
انتهای پیام/غ

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها