امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۸:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124650
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۵۰
تعداد بازدید: 16
حسین آذین نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به جلسه امروز ...

حسین آذین نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به جلسه امروز کمیسیون اصل 90 مجلس، گفت: در جلسه امروز تعدادی از گزارش‌های کمیسیون در ارتباط با پرونده مربوط به زمین‌خواری و موانع تولید و سرمایه‌گذاری، فساد در فوتبال و آلایندگی‌ بنزین‌های پتروشیمی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و زمان نهایی شدن این گزارش‌ها مشخص شد.

وی افزود: براساس گزارش کمیسیون ادعای سازمان محیط زیست در مورد آلاینده بودن بنزین‌های پتروشیمی‌ها در روز سه‌شنبه بیستم آبان‌ماه نهایی خواهد شد و گزارش پرونده فساد در فوتبال نیز تا دو هفته آینده نهایی می‌شود.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس اظهار داشت: همچنین دوشنبه هفته آینده 26 آبان ماه جلسه‌ای با حضور وزرای کشور و نیرو و سایر مقامات از دستگاه‌های ذیربط موضوع زمین‌خواری مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

آذین خاطرنشان کرد: بر اساس گزارش کمیسیون اصل 90 ادعای سازمان محیط زیست مبنی بر آلایندگی هوای تهران توسط بنزین تولیدی در پتروشیمی‌ها با توجه به جلسات و گزارشات دستگاه‌های ذیربط از سوی کمیسیون رد شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار