امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۱:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124676
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام موسی غضنفرآبادی نماینده مردم بم در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (یکشنبه) در نطق میان‌ دستور خود در صحن علنی اظهار داشت: عاشورا یعنی اینکه بدانی و درک کنی که امام خامنه‌ای نایب بر حق امام عصر (عج) و اطاعتش واجب است و چون پیام عاشورا پیام آزادی و ظلم‌ستیزی است، ظالمان و جاهلان درصدد هستند تا جلوی حرکت آن را بگیرند.

وی با اشاره به شهادت تعدادی از عزاداران عاشورای حسینی در عربستان و سایر کشورها توسط وهابیان دست‌پرورده آل سعود افزود: این اقدام نشان‌دهنده زنده بودن عاشوراست و ان‌شالله طومار ظالمان و جاهلان را در هم خواهد پیچید، همانگونه که طومار فتنه‌گران را در سال 88 در هم پیچید.

نایب‌ رئیس کمیسیون قضایی مجلس خاطرنشان کرد: فتنه‌گران در سال 88 در روز عاشورا با هلهله و رقص و پایکوبی به عاشورا اهانت کردند و خیمه‌های عزای سیدالشهدا را به آتش کشیدند و عزاداران را مورد ضرب و شتم قرار دادند و این عاشورا بود که ماهیت شیطانی و پلید آنها را برملا کرد، وا عجبا که می‌گویند بیایید و گذشته را نادیده بگیرید.

عضنفرآبادی تصریح کرد: ملت ایران هیچ‌گاه کسانی را که باعث آتش زدن خیمه‌های عزای امام حسین (ع) در روز عاشورای 88 شدند و با رقص و پایکوبی به عاشورا اهانت کردند را نمی‌بخشد و اقدامات آنها را نادیده نمی‌گیرد. وی ادامه داد: اینان کسانی هستند که با جاه‌طلبی خود سعی داشتند همه دستاوردهای امام راحل و مقام معظم رهبری و زحمات ایثارگران و حاصل خون شهیدان یعنی انقلاب اسلامی را برباد دهند.

وی افزود: ملت ما باید مراقت عافیت‌طلبان دنیاپرست و قدرت‌طلب باشد، عافیت‌طلبی برای نظام اسلامی آفتی بزرگ است.

نماینده بم در ادامه بیان داشت: عافیت‌طلبان همان کسانی هستند که امام (ره) را تحت فشار پذیرش قطعنامه 598 قرار می‌دادند، از این رو آن امام بزرگوار تا زمانی که ماشین جنگی دشمن از کار نیفتاد، این درخواست را نپذیرفتند و اینان امروز به یک جریان تبدیل شدند، جریانی که درنده‌خویی، کینه‌توزی و دشمنی و پرویی دشمنان نظام را به گردن نیروهای انقلاب و نیروهای خودی می‌اندازند.

غضنفرآبادی اضافه کرد: اینان به دنبال دسته‌بندی جدید در کشور هستند، تحت عنوان گروهی که به آمریکا نرمش نشان می‌دهد و کنار می‌آید و در نتیجه تحریم‌ها برداشته می‌شود و وضعیت اقتصادی سامان می‌گیرد و تصویر دروغینی از مدینه فاضله ارائه می‌کنند تا چند صباحی بتوانند به قدرت برسند.

وی در ادامه عنوان کرد: در مقابل گروه دیگر را گروهی می‌دانم که مخالف آمریکا، جنگ‌افروز، دشمن‌تراش و تحریک‌کننده دشمن هستند که با مدیریت این گروه وضعیت اقتصادی بد و بدتر می‌شود، تحریم‌ها شدید شده و آمریکا حمله نظامی می‌کند و از اینگونه اراجیف سر می‌دهند.

وی خاطرنشان کرد: ملت ایران به خوبی این ترفند و توطئه را شناخته و می‌داند تسلیم و سازش و کنار آمدن با استکبار خون‌آشام آغاز بردگی و ذلت است و آمریکا هیچ گاه نخواسته و نخواهد خواست حرف حق و منطق انسانی ایران را بشنود و قبول کند و برای همین است که رساترین فریاد ملت ایران مرگ بر آمریکاست.

نایب‌ رئیس کمیسیون قضایی مجلس تصریح کرد: ملت ایران هر توافقی تحت هر عنوان اعم از نرمش قهرمانانه، تنش‌زدایی، ایجاد روابط حسنه و آشتی با دشمن چنانچه عزت ملی و استقلال اسلام و آزادی‌خواهی و آرمان‌های انقلاب و امام راحل و منویات مقام معظم رهبری را مخدوش کند، خیانت به انقلاب، ملت و شهدا، امام راحل و رهبر معظم انقلاب می‌داند.

غضنفر‌آبادی در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود خواستار رسیدگی به آنها توسط مسئولان مربوطه شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها