امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۹:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124682
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید محمد بیاتیان نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (یکشنبه) در ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید محمد بیاتیان نماینده مردم بیجار در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (یکشنبه) در نطق میان دستور خود در صحن علنی اظهار داشت: شکست رئیس‌ جمهور آمریکا در انتخابات اخیر کنگره این کشور این فرصت را برای تیم مذاکره‌کننده به وجود آورده تا بتواند حداکثر امتیاز را در روزهای پایانی منتهی به مذاکرات به دست آورد.

وی افزود: نکند درگیر پلیس خوب و پلیس بد آمریکایی‌ها شویم که کنگره پلیس بد باشد و دولت آمریکا پلیس خوب، مواظب باشید تا بازنده بزرگ قمپز در و شما را از مسیر منحرف نکند.

نماینده بیجار خاطرنشان کرد: تعلیق تحریم‌ها و یا برداشته شدن آنها که محل اختلاف جدی مذاکرات اخیر است، باید منتهی به برداشته شدن همه تحریم‌ها باشد نه تعلیق آنها.

بیاتیان تصریح کرد: باید مراقب بود، چراکه به این تروریست‌پروران و عهدشکنان نمی‌توان اعتماد کرد، اوباما کمتر از دو سال در سمت رئیس‌ جمهوری آمریکا خواهد بود، وعده سر خرمن ندهد که تحریم‌ها برداشته می‌شود و بر فرض خوشبینی این رئیس‌ جمهور ما باید با رئیس‌ جمهور و دولت بعدی آمریکا مذاکره کنیم که به آنها نیز اعتمادی نیست، با کدام اسناد و مدارک مستدل گفته می‌شود که از رکود خارج شده‌ایم و نرخ بیکاری کاهش یافته، با آمار و ارقام بازی کردن نمی‌توان نرخ بیکاری را کاهش و از رکود عبور کرد.

وی تصریح کرد: آقای رئیس‌ جمهور شما که با شعار تدبیر و امید آمده‌اید، بعید است که با معرفی گزینه‌های ضعیف و فتنه‌گر برای تصدی وزارت علوم مدیریت این وزارتخانه را سه قفله کرده و به تعبیری به صورت پیمانکاری به فتنه‌گران واگذار کرده باشید.

نماینده بیجار ادامه داد: در ارتباط با بورسیه‌ها ما همواره موافق برخورد با تخلف بوده و هستیم، ولی رطب خورده منع رطب کی کند، بگویید کسانی که بورسیه بودند ادعای برخورد با بورسیه نداشته باشند.

وی در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش‌های مختلف از مسئولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها