امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124713
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
سیدغلامرضا کاظمی دینان امروز در جریان بازدید از غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، با تأکید بر ضرورت توجه

سیدغلامرضا کاظمی دینان امروز در جریان بازدید از غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، با تأکید بر ضرورت توجه رسانه‌ها بر چگونگی انعکاس اخبار در جامعه اظهار داشت: انعکاس برخی از اخبار به شکل غیرمتعارف موجب تشویش اذهان عمومی و ایجاد رعب و وحشت در جامعه می‌شود.

عضو کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی وزارت ارشاد در ادامه با اشاره به انعکاس اخبار مربوط به حادثه اسیدپاشی در استان اصفهان ابراز داشت: حادثه اسیدپاشی حرکتی بسیار زشت و ناپسند بود و به هیچ عنوان قابل قبول مردم دولتمردان و دین اسلام نیست.

وی ادامه داد: اما در این میان چگونگی اطلاع‌رسانی در رسانه‌های داخلی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی گفت: متأسفانه برخی رسانه‌های داخلی به گونه‌ای اطلاع‌رسانی کردند که موجب رعب و وحشت در جامعه و مردم شدند و در جامعه تشنج ایجاد کردند.

کاظمی دینان افزود: بر همین اساس شاهد بودیم که برخی از رسانه‌های داخلی خوراک رسانه‌های بیگانه را در جریان اسیدپاشی تأمین کردند.

رئیس انجمن روابط عمومی ایران خاطرنشان کرد: این بزرگ‌نمایی در انعکاس حادثه اسیدپاشی توسط برخی از رسانه‌های داخلی موجب شد تا رسانه‌های بیگانه منتظر خوراک رسانه‌های کشور باشند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها