امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۳:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124715
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ محسن خانچرلی، رئیس پلیس پیشگیری پایتخت، ضمن ...

به گزارش خبرنگار انتظامی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ محسن خانچرلی، رئیس پلیس پیشگیری پایتخت، ضمن اشاره به خبر فوق به تشریح جزئیات شناسایی و دستگیری این متهمان پرداخت.

این مقام انتظامی در تشریح خبر فوق گفت: روز گذشته ماموران گشت کلانتری 138 جنت آباد در راستای اجرای طرح امنیت محله محور، در حال گشتزنی در محدوده مذکور بودند که متوجه وقوع یک درگیری میان 2 مرد شده و برای بررسی موضوع به سوی آنها رفتند.

وی ادامه داد: زمانی که ماموران به آنها نزدیک شدند یکی از طرفین درگیری بلافاصله از محل گریخته و سعی کرد سوار بر موتوری شود  که چند قدم آنسوتر به انتظار وی ایستاده بود؛ اما این امر با سرعت عمل ماموران ناکام ماند و متهم و همچنین همدست موتورسوارش در همان لحظه بازداشت شدند.

سرهنگ خانچرلی اظهار داشت: زمانی که متهمان بازداشت شدند طرف دیگر درگیری به ماموران مراجعه کرده و عنوان داشت که این فرد به همراه دوستش سعی داشته با تهدید چاقو از وی اخاذی و زورگیری کند که با مقاومت وی روبرو شده و در همین زمان ماموران به محل رسیده اند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت افزود: در بازرسی بدنی از متهمان، 2 قبضه سلاح سرد و تعدادی اموال مسروقه شامل تلفن همراه، وجوه نقد و کیف پول کشف شد که به همراه شاکی برای انجام تحقیقات به کلانتری 138 منتقل شدند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: متهمان در کلانتری تحت بازجویی قرار گرفتند که طی آن به جرم خود مبنی بر زورگیری و تهدید با سلاح سرد اعتراف کرده و اقرار کردند که با توجه به بیکاری و اعتیاد به مواد مخدر اقدام به سرقت و زورگیری از شهروندان می کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها