امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۰۸:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124717
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
مجید قدمی، رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پاسخ به این پرسش که ...

مجید قدمی، رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور، در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در پاسخ به این پرسش که چرا «مجهزترین مرکز آموزشی دانش‌آموزان استثنایی در شمال تهران ساخته شده است، در حالی که مردم مناطق محروم از آن بی‌بهره‌ هستند؟»، افزود: این یک خطای اولیه است که همه دارند؛ این مدرسه مکانش در شمال شهر است اما دانش‌آموزان آن از همه نقاط تهران می‌آیند.

وی اضافه کرد: دانش‌آموزان جسمی حرکتی تعدادشان محدود است؛ این مدرسه باید سرویس برای همه دانش‌آموزان داشته باشد، چرا که مدرسه مربوط به دانش‌آموزان جسمی حرکتی است و تحصیل این دانش‌آموزان به دلایل مختلف در مدارس دیگر امکانپذیر نیست و مجبور هستیم چنین مدرسه‌ای با تعداد محدود آماده کنیم.

قدمی خاطرنشان کرد:‌ کسانی از این مرکز خدمات می‌گیرند که دانش‌آموزان مناطق محروم هستند و بخشی از هزینه‌ ایاب ذهاب آنها توسط ما و بخشی توسط اداره کل آموزش و پرورش تهران پرداخت می‌شود؛ ضمن اینکه با هماهنگی که با شهردار تهران داشتیم مشکل هزینه ایاب و ذهاب مدارس استثنایی تهران حل شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها