امروز : چهارشنبه ۱ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۸:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124721
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، بعد از افتتاح بیستمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها در عصر شنبه، غرفه های مطبوعات و خبرگزاری ها از صبح در ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی فارس، بعد از افتتاح بیستمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها در عصر شنبه، غرفه های مطبوعات و خبرگزاری ها از صبح در حالی کار خود را آغاز کردند که هنوز مشکلات اجرایی زیادی در  این نمایشگاه به چشم می خورد.

اینترنت وای فای نمایشگاه مطبوعات بر خلاف اعلام قبلی مسئولان در اغلب مواقع در دسترس نیست. همچنین غرفه هایی برای اطلاع رسانی به بازدیدکنندگان نمایشگاه و راهنمایی آنها از سوی وزارت ارشاد تدارک دیده شده است اما مسئولان این غرفه ها نیز خودشان اذعان می کنند که از محل و جای غرفه های رسانه های مختلف اطلاعی ندارند و بروشور راهنمای محل غرفه های مطبوعات و خبرگزاری ها نیز آماده نشده تا در اختیار بازدید کنندگان قرار داده شود.

بازدیدکنندگان سرگردان برای پیدا کردن غرفه رسانه مورد نظر خود باید تمام نمایشگاه را بگردند و هنگام مراجعه به غرفه های اطلاعات نمایشگاه نیز با پاسخ «نمی دانیم» مواجه می شوند.

نکته دیگر بارز در نمایشگاه امسال ضعف در اطلاع رسانی مهمانان و نشستهایی است که در این نمایشگاه برگزار می شود. هیچ بروشور و راهنمایی برای اطلاع رسانی درباره مهمانان و نشستهای حاشیه نمایشگاه نیز وجود ندارد و سیستم پیچ نمایشگاه نیز در این مورد اطلاع رسانی نمی کند و به گفته یکی از مسئولان غرفه اطلاع رسانی وزارت ارشاد سیستم پیچ نمایشگاه نیز مشکل دارد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار