امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۹:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124727
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 61
سیدتقی خسروانی مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره ساخت بیمارستان جدید فیاض‌بخش اظهار داشت: بیمارستان فیاض‌بخش به عنوان قدیمی‌ترین و ...

سیدتقی خسروانی مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس درباره ساخت بیمارستان جدید فیاض‌بخش اظهار داشت: بیمارستان فیاض‌بخش به عنوان قدیمی‌ترین و بزرگترین مرکز درمانی و ترومای کشور محسوب می‌شود که خدمات متفاوتی را به اقشار مختلف جامعه مخصوصا کارگران و بیمه‌شدگان تامین اجتماعی ارائه می‌دهد.

وی ادامه داد: این بیمارستان به دلیل اینکه در مسیر چند بزرگراه قرار دارد مرکز انتقال بیماران تصادفی جاده‌ای است و دارای باند هلی‌کوپتر نیز می‌باشد.

خسروانی‌مقدم خاطر نشان کرد: حدود 22 هکتار وسعت این بیمارستان است که ساخت بیمارستان جدید با همت مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی اجرایی شد.

مدیرکل درمان تامین اجتماعی استان تهران خاطر نشان کرد: در فاز یک این بیمارستان اسکلت‌بندی آن به اتمام رسیده است و ساخت این بیمارستان 550 تختخوابی جدید مرکز بزرگ درمانی تامین اجتماعی و ترومای کشور محسوب و استانداردترین تجهیزات در این بیمارستان لحاظ می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه ساخت یک بیمارستان جدید و مجهز 6 تا 7 سال به طول می‌انجامد، گفت: ساخت این بیمارستان دو فاز سه ساله است که از زمانبندی بهره‌برداری تا کنون عقب نیستیم و امیدواریم هر چه سریعتر این بیمارستان به بهره‌برداری برسد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها