امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۴:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124730
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
علی هاشمی با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ در بیستمین نمایشگاه مطبوعات گفت: این دوره از نمایشگاه نسبت به سال‌های گذشته فضای سردی ...

علی هاشمی با حضور در غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،‌ در بیستمین نمایشگاه مطبوعات گفت: این دوره از نمایشگاه نسبت به سال‌های گذشته فضای سردی را تجربه می‌کند که امیدوارم در روزهای آینده با تغییرات بیشتری از جمله حضور فعال‌تر مسئولان همراه باشد.

وی ادامه داد: امسال نمایشگاه فضای مطلوبی ندارد و گلایه‌مندی‌های بسیاری وجود دارد. این گلایه‌مندی در حوزه نرم‌افزاری بسیار شنیده می‌شود حتی حضور بازدیدکنندگان نسبت به دوره قبلی کمتر است و مسئولان نیز کمتر استقبال کرده‌اند.

سردبیر قدس آنلاین گفت: عده‌ای عنوان می‌کنند که مطبوعات نیازی به نمایشگاه ندارند و خودشان به عنوان یک رسانه عمل می‌کنند و نیازی به نمایشگاه برای معرفی نیست، چرا که هر روز در معرض مخاطبان خود قرار دارند به همین دلیل است که استقبال سردی وجود دارد.

وی افزود: از طرفی گروهی معتقدند مطبوعات نیز مانند هر صنف دیگری با حضور و برپایی نمایشگاه می‌توانند تعامل بیشتری با مخاطبان خود داشته باشند و برای برقراری ارتباط‌های بیشتر با حوزه‌های مختلف برپایی نمایشگاه ضروری است.

هاشمی افزود: متأسفانه امسال بیشتر غرفه‌ها به ظاهر خود پرداخته‌اند و استقبال کمی در روزهای ابتدایی برپایی نمایشگاه را شاهد هستیم.

وی ادامه داد: روزنامه قدس‌آنلاین 27 سال سابقه انتشار دارد در 10 سال ابتدایی در خراسان و سپس به صورت سراسری منتشر می‌شود این روزنامه دارای ماهنامه زائر است که به صورت بین‌المللی برای مجموعه کشورهای آسیایی و زائران بین‌المللی که به حرم امام رضا(ع) مشرف می‌شوند، منتشر می‌شود.

سردبیر قدس‌آنلاین گفت: نسخه عربی این سایت نیز به مدت یک سال است که منتشر می‌شود و ارتباط خوبی را با کشورهای اسلامی و عربی برقرار کرده است،؛ در واقع سایت قدس‌آنلاین وابسته به روزنامه قدس است و در نمایشگاه به معرفی پایگاه و سیاست‌های خود پرداخته است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها