امروز : پنجشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 September 21
۲۳:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124732
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 31
سیدمحسن حاجی بابائیان معاون فرهنگ عمومی معاونت فرهنگی قوه قضائیه در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها و در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه ...

سیدمحسن حاجی بابائیان معاون فرهنگ عمومی معاونت فرهنگی قوه قضائیه در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها و در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; و در پاسخ به این پرسش که آیا حقوق شهروندی که تدوین شده است مردم می‌توانند به آن استناد کنند اظهار داشت: یک موضوعی مدت‌ها پیش توسط قوه مجریه در خصوص حقوق شهروندی مطرح شد و بعداً این موضوع به دلایلی مانده است.

حاجی بابائیان افزود: حقوق شهروندی این نیست که کتاب واحدی باشد و بندهای مختلفی را به آن اختصاص دهیم؛ رعایت حقوق گمرک، رعایت حریم رفت و آمد در خیابان‌ها، استفاده از آب و برق و استفاده از فضای آپارتمان‌ها و خانه‌های مسکونی از جمله موارد حقوق شهروندی هستند و نمی‌شود برای آن یک بسته واحد تهیه کرد.

معاون فرهنگ عمومی معاونت فرهنگی قوه قضائیه تصریح کرد: معتقد هستم بهترین حقوق شهروندی را اسلام تعریف کرده است و بهترین آن قانون امر به معروف و نهی از منکر است که در حقیقت بنای اسلام این است که امر به معروف در جامعه حاکم شود و منکر در جامعه نفی شود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها