امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۵:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124734
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; محمد ناصری مدیرکل دفتر انتشارات آموزشی امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل سابق ...

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; محمد ناصری مدیرکل دفتر انتشارات آموزشی امروز در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل سابق اداره کل نشر و توزیع مواد آموزشی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی برگزار شد در سخنانی اظهار داشت: سیداحمد حسینی ویژگی‌های زیادی مانند ثبات قدم دارد و طی بیش از 28 سال در این سازمان انجام وظیفه کرده است.

وی ادامه داد: آقای حسینی به واسطه پیشکسوتی که دارند در آموزش و پرورش شناخته شده است و از و   وزرا دیگر مسئولین او را به اسم می‌شناسند و باید از این موقعیت گرانقدر در خدمت کتاب و معضل عالم نشر یعنی توزیع، استفاده مطلوب کنیم.

ناصری افزود: نوع رفتار و سلوکی که وی دارد، منشأ اثر خواهد بود و انتشارات مدرسه نیز با دفتر کمک‌های آموزشی پیوند عمیقی دارد و این انتشارات می‌تواند بسیار پرتوان ظاهر شود.

مدیرکل دفتر انتشارات کمک آموزشی یادآور شد: موقعیت هیأت مدیره انتشارات مدرسه و بدنه 500 نفری که در انتشارات مدرسه شامل نویسندگان، گرافیست‌ها، داستان‌نویسان و شعرا وجود دارد در این راه بسیار مؤثر و مهم است.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها