امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 21
۱۵:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124735
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد فرهادی عصر امروز در مراسم امضای تفاهم‌نامه آموزشی، پژوهشی و پزشکی بین جمعیت ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمد فرهادی عصر امروز در مراسم امضای تفاهم‌نامه آموزشی، پژوهشی و پزشکی بین جمعیت هلال‌احمر و دانشگاه آزاد گفت: جمعیت هلال‌احمر یکی از قدیمی‌ترین جمعیت‌های ملی در کشور است که می‌تواند از ظرفیت‌های دانشگاه آزاد استفاده کند.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد پتانسیل علمی و آموزشی بسیاری دارد، گفت: برای افزایش توانایی جمعیت هلال‌احمر در پاسخگویی به حوادث و پیشگیری، نیاز به همکاری با مراکز علمی و دانشگاهی داریم که دانشگاه آزاد عرصه بزرگی برای همکاری و همراهی با جمعیت هلال‌احمر دارد.

رئیس جمعیت هلال‌احمر با بیان اینکه دانشگاه آزاد همانند جمعیت هلال‌احمر یک موسسه علمی و مردمی است، گفت: سازمان جوانان می‌تواند همکاری تنگاتنگی با دانشگاه آزاد داشته باشد.

فرهادی با اشاره به فعالیت‌های کانون‌های دانشجویی گفت: این کانون‌های دانشجویی می‌تواند در دانشگاه آزاد نیز فعال شود و همچنین می‌توان از پتانسیل دانشگاه آزاد در حوزه درمان، پژوهش، آموزش، توانبخشی و... استفاده کرد.

وی با تاکید بر اینکه امدادگران این جمعیت نیاز به آموزش مداوم دارند، گفت: جمعیت هلال‌احمر می‌تواند عناوین پژوهشی را به دانشگاه آزاد داده و آنها نیز تحقیقات لازم را انجام دهند.

رئیس جمعیت هلال‌احمر همچنین به فعالیت‌های دانشگاه علمی کاربردی هلال ایران اشاره کرد و گفت: این دانشگاه تنها نمونه موجود در دنیا است که به صورت تخصصی آموزش‌های مرتبط با فعالیت‌های هلال احمر و صلیب سرخ را آموزش می‌دهد.

وی تاکید کرد: طبق این تفاهمنامه امضا شده، از تجارب و تحقیقات دانشگاه آزاد در بالا بردن کیفیت دانشگاه هلال ایران کمک می‌گیریم.

فرهادی همچنین با بیان اینکه 33 نوع حادثه برای کشور تعریف شده است خاطرنشان کرد: زلزله در رأس این حوادث است اما باید در بحث پیشگیری و مداخلات بعد از وقوع سایر حوادث نیز دانش خود را به روز کنیم.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار