امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۱:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124736
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 135
به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تفاهمنامه همکاری میان دانشگاه آزاد و هلال احمر در شرایطی امروز با حضور مسئولان ...

به گزارش خبرنگار بهداشت و درمان پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، تفاهمنامه همکاری میان دانشگاه آزاد و هلال احمر در شرایطی امروز با حضور مسئولان دو طرف برگزار شد که حاشیه‌های جالبی داشت.

یکی از نکات جالب توجه اظهارات حمید میرزاده رئیس دانشگاه آزاد در مورد محمد فرهادی رئیس جمعیت هلال احمر و وزیر اسبق بهداشت بود.

وی در صحبت‌های خود فرهادی را فردی دانشمند عنوان کرد و گفت: زمانی که فرهادی وزیر بهداشت بود من به عنوان یکی از اعضای دولت زیر دست ایشان بودم و البته وی همچنان رئیس ماست!

رئیس دانشگاه آزاد به فعالیت‌های علمی مشترک خود با فرهادی نیز اشاره کرد و گفت: ما از قدیم با یکدیگر همکاری داشتیم و این همکاری همچنان به صورت مقالات علمی مشترک خود را نشان می‌دهد.

نکته جالب دیگر این مراسم حضور وحیدیه از موسسان تعدادی از مراکز و سازمان‌های هلال احمر به عنوان یکی از معاونان دانشگاه آزاد بود که فرهادی از این خانم بخاطر فعالیت‌هایش در هلال احمر قدردانی کرد.

همچنین میرزاده در ادامه صحبت‌های خود به ذکر خاطره‌ای از زلزله رودبار پرداخت و با هلال احمری‌ها این چنین شوخی کرد که : در زمان وقوع زلزله رودبار جزو اولین نفرات حاضر در صحنه حادثه بودم و بعد از دیدن وضعیت اسفبار به مسئول هلال احمر منطقه گفتم «بیایید میان بازماندگان چادر توزیع کنیم» که وی گفت «چادر به اندازه کافی نداریم» و من از او پرسیدم که چند چادر داری؟ که او پاسخ داد «2 هزار چادر داریم که برای مواقع اضطراری است.

رییس دانشگاه آزاد با بیان اینکه جمعیت هلال‌احمر و این دانشگاه می‌توانند با همکاری مشترک زمینه خدمت بیشتر به نظام را ایجاد کنند، اظهار کرد: از طرف دانشگاه آزاد، واشقانی فراهانی معاون پژوهشی به عنوان رابط انتخاب خواهد شد تا نسبت به اجرای بندهای این تفاهم‌نامه توجه بیشتری انجام شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها