امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۸:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124748
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; جرج بوش، رئیس جمهور سابق آمریکا در مصاحبه با شبکه سی بی اس گفت: شانس و احتمال اینکه جب ...

به گزارش گروه بین الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; جرج بوش، رئیس جمهور سابق آمریکا در مصاحبه با شبکه سی بی اس گفت: شانس و احتمال اینکه جب بوش (برادر وی) در انتخابات 2016 ریاست جمهوری شرکت کند، 50-50 است.
«جرج ویلیام بوش» در مصاحبه با برنامه «در پیشگاه ملت» با اشاره به گمانه زنی‌ها درباره حضور برادرش «جب بوش» فرماندار سابق فلوریدا در دور آینده انتخابات ریاست جمهوری گفت: صحبت‌های زیادی درباره او وجود دارد. من خودم هم روی این گمانه‌زنی‌ها پا فشرده و امیدوارم که او در انتخابات شرکت کند.

رئیس‌جمهور سابق آمریکا همچنین تصریح کرد: او (جب بوش) دوران ریاست جمهوری پدرش و برادرش(روسای جمهور پیشین) را دیده و من او را می‌شناسم؛ او کسی نیست که از عدم موفقیت ترس داشته باشد بوش تاکید کرد: من هر آْنچه او(جب بوش) بخواهد انجام خواهم داد و من یکی از پشتیبانان سرسخت او خواهم بود؛ اگر از من بخواهد در عرصه عمومی و در میان مردم از او حمایت کنم، این کار را خواهم کرد و اگر از من بخواهم در پشت پرده باشم، همان کار را می‌کنم.

رئیس‌جمهور سلف باراک اوباما با یادآوری شکست پدرش(جرج بوش) در سال 1992 از بیل کلینتون گفت:‌‌ وقتی از پدرم انتقاد می‌کردند، کسی که من او را تحسین می‌کنم، واکنش خوبی نداشتم البته وقتی از خودم انتقاد می‌کردند، این موضوع به اندازه انتقاد از پدرم برایم سخت نبود.

رئیس‌جمهور سلف باراک اوباما با یادآوری شکست پدرش(جرج بوش) در سال 1992 از بیل کلینتون گفت: وقتی از پدرم انتقاد می‌کردند، کسی که من او را تحسین می‌کنم، واکنش خوبی نداشتم البته وقتی از خودم انتقاد می‌کردند، این موضوع به اندازه انتقاد از پدرم برایم سخت نبود بوش با اشاره به تجاوز نظامی به عراق در سال 2003 گفت:من در نتیجه عوامل و نتایج ناشی از حملات 11 سپتامبر به آنجا(عراق) رفتم چرا که ما نگران خطر تسلیحاتی بودیم که به دستان گروه‌های تروریستی برسد.

رئیس‌‌جمهور سابق آمریکا با اشاره به سرنوشت صدام حسین تصریح کرد: وقتی او دستگیر شد، به من گفتند که او گفته من حرف بوش (درباره حمله به عراق) را باور نکردم. برای من سخت و عجیب بود که بپذیرم او حرف مرا باور نداشت.

انتهای پیام/

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها