امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۵:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12475
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۰
تعداد بازدید: 75
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرکرد، علی اکبر ولایتی صبح امروز در جمع مردم شهرکرد اظهار کرد: مردم این استان همواره با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرکرد، علی اکبر ولایتی صبح امروز در جمع مردم شهرکرد اظهار کرد: مردم این استان همواره با اسلام و انقلاب اسلامی بوده‌‌اند و در هشت سال دفاع مقدس نیز شهدای بزرگی به این نظام تقدیم کرده‌اند.

وی افزود: این در حالی است که از مشکلات بسیاری رنج می‌برند و این می‌طلبد این مشکلات با کار مدبرانه برطرف شود.

ولایتی با بیان اینکه چهارمحال و بختیاری یک استان کشاورزی و دامپرور است، تصریح کرد: در حال حاضر این استان از مشکل صنعت رنج می‌برد، برهمین اساس لازم است تا  تصمیمات صنعتی بزرگ در چهارمحال و بختیاری اتخاذ و ایجاد شود.

نامزد یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ادامه بر ضرورت واگذاری امور به مردم تأکید کرد و گفت: دولت باید بر اساس اصل 44 قانون اساسی امور تولیدی را به مردم واگذار کند تا مردم خود به تولید مبادرت ورزند.

وی ادامه داد: توانمند کردن زنان بی سرپرست، ایجاد بیمه بیکاری، استقرار سیستم درمان رایگان و کمک به بیماران صعب العلاج از دیگر برنامه‌هایی است که برای دولت آینده خود در نظر گرفته‌ام.

ولایتی بر ضرورت تحقق حقوق به حق ایران در پرونده هسته‌ای تأکید کرد و گفت: در همین راستا مذاکرات هسته‌ای را با قوت ادامه می‌دهم و بر اساس سیاست‌های رهبر و سیاست‌های مدبرانه از حقوق مردم در این حوزه کوتاه نمی‌آیم.

وی با بیان اینکه دیپلماسی یک هنر است، خاطرنشان کرد: دیپلماسی باید هوشمند باشد و این تنها به مذاکرات پشت میز محدود نمی‎شود.

ولایتی با بیان اینکه افراد متدین و خداترس در دولت من دارای جایگاه هستند، تصریح کرد: این افراد کسانی هستند که بیش از اینکه به فکر منافع خود باشند برای رضای خدا حرکت می‌کنند.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: برای بازسازی اقتصاد و سامان دادن به روابط خارجی دولتی اخلاق‌گرا و باثبات در تصمیم‌گیری باید انتخاب شود و من در این رابطه دولت متمم تشکیل می‌دهم.

وی از استقرار سیستم بیمه‌ای در کشور خبر داد و گفت: این سیستم با رفع مشکلات پزشک خانواده و در چارچوب شبکه درمان و سلامت می‌تواند ایجاد شود.

ولایتی تأکید کرد: باید از دستاوردهای سیاست خارجی که دستاوردهای مردم، ارتش، بسیج و سپاه است حمایت کرد و آنها را هدر نداد.

وی از مذاکرات 598 به عنوان موفقیت آمیزترین مذاکرات تاریخ معاصر ایران یاد کرد و گفت: در این مقطع زمانی نیز دیپلمات‌ها باید گره‌گشای کشور باشند و از دیپلماسی هوشمندانه استفاده کنند.

ولایتی خاطرنشان کرد: در روز 24 خردادماه با گام‌های محکم و انگشتان مصمم در پای صندوق‌های رأی حاضر شده و حماسه بزرگ دیگری را رقم می‌‎زنیم.
انتهای پیام/68004/صا40/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار