امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۶:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12476
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۰
تعداد بازدید: 133
مهدی حسین نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره برنامه‌های صندوق مهر امام رضا(ع) اظهار داشت: تا پایان اردیبهشت ماه سال ...

مهدی حسین نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره برنامه‌های صندوق مهر امام رضا(ع) اظهار داشت: تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری بیش از 10 هزار و 168 نفر از صندوق تسهیلات دریافت کردند.

وی ادامه داد: این تسهیلات در بخش های خود اشتغالی و مشاغل خانگی بوده است.

مدیرعامل صندوق مهر امام رضا (ع) با بیان اینکه صندوق بیش از 6 هزار و 205 فرصت شغلی را مورد حمایت قرار داده گفت‌: مابقی تسهیلات نیز در بخش ‌های مختلف قرض الحسنه بوده است.

به گفته حسین نژاد، در بخش گروه پشتیبان مشاغل خانگی نیز تا پایان اردیبشهت سال جاری به 18 شرکت با 75 زیر مجموعه نزدیک به 2 میلیارد و 250 میلیون ریال نیز پرداخت شده است.

مدیرعامل صندوق مهر امام رضا (ع) با تاکید بر اینکه صندوق نسبت به مدت مشابه سال قبل در پرداخت تسهیلات رشد داشته افزود: این رشد بیش از سه برابر بوده است و این روند نیز در سال جاری ادامه خواهد داشت.

وی در خصوص گرفتن موافقت بانک مرکزی برای ثبت رسمیت صندوق در فهرست بانک مرکزی و امکان ارائه خدمات الکترونیک تصریح کرد: موافقت اولیه این بحث انجام شده و مجوز آن در حال صدور است.

حسین نژاد تاکید کرد: اکنون صندوق از طریق دو بانک عضو شبکه شتاب است و پس از صدور مجوز به راحتی می‌تواند از خدمات نوین و الکترونیکی بهره‌مند شود.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها