امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124760
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 57
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «هووارد دین» دبیرکل سابق کمیته ملی حزب دموکرات و فرمانده سابق «ورمونت» امروز یکشنبه در ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «هووارد دین» دبیرکل سابق کمیته ملی حزب دموکرات و فرمانده سابق «ورمونت» امروز یکشنبه در توضیح علت شکست حزب متبوعه‌اش در انتخابات هفته گذشته سنا گفت که دموکرات‌ها ایده جدیدی برای ارائه به مردم نداشته‌اند.

بر اساس گزارش منتشر شده در پایگاه خبری هیل، وی با انتقاد از دلیل‌تراشی دموکرات‌ها و توجیه شکست از سوی اعضای حزب گفت که باید جلوی روند بهانه‌تراشی جلوگیری شود و الا تجربه شکست هفته گذشته در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 تکرار خواهد شد.

«دین» نداشتن پیامی خاص برای ملت در شعارهای انتخاباتی را یکی از دلائل شکست در انتخابات برشمرد و گفت: جمهوری‌خواهان اما پیام داشتند، پیام آنها این بود که «ما اوباما نیستیم.»

هووارد در خصوص موضع‌گیری خود در انتخابات ریاست جمهوری هم گفت که از خانم «هیلاری کلینتون» وزیر خارجه سابق برای ورود به کاخ سفید حمایت می‌کند.

جمهوری‌خواهان هفته گذشته در انتخاباتی که 38 درصد از ثبت‌نام‌کنندگان برای رأی‌گیری به پای صندوق‌های رأی آمده بودند، اکثریت کرسی‌های سنا را در دور بعدی این نهاد قانون‌گذار تصاحب کردند؛ 70 میلیون آمریکایی برای انتخابات ثبت‌نام نکرده بودند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار