امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۳:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124765
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 12
به گزارش گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «سوتام ساکون نینهون» سفیر جدید لائوس در تهران در آغاز ماموریت خود بعدازظهر امروز - ...

به گزارش گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «سوتام ساکون نینهون» سفیر جدید لائوس در تهران در آغاز ماموریت خود بعدازظهر امروز - یکشنبه - با مرتضی سرمدی قائم مقام وزارت امور خارجه کشورمان ملاقات و رونوشت استوارنامه خود را تسلیم وی کرد.

در این ملاقات، قائم مقام وزارت امور خارجه کشورمان به روابط تاریخی و مثبت دو کشور خصوصا مواضع مشترک در قبال موضوعات مختلف اشاره کرد.

مرتضی سرمدی افزود: با توجه به عضویت لائوس در آسه آن و عضویت جمهوری اسلامی ایران در اکو با تعمیق مشورت‌های سیاسی و همکاری فی‌مابین، امکان بهره گیری از ظرفیت‌های موجود در دو سازمان وجود دارد.

قائم مقام وزارت امور خارجه کشورمان ابراز امیدواری کرد با حضور سفیر جدید روابط دو کشور از تحرک بیشتری برخوردار شود.

سوتام ساکون نینهون نیز در این دیدار با ابراز خرسندی از حضور در جمهوری اسلامی ایران و با تاکید بر لزوم تاسیس سفارتخانه‌های دو کشور افزود: تلاش خواهم کرد مکانیسمی طراحی تا روابط دوجانبه گسترش و همچنین با تشریک مساعی در چارچوب سازمان‌های منطقه‌ای بین دو کشور زمینه توسعه مناسبات اقتصادی بیش از گذشته بین دو کشور فراهم شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها