امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۰:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124776
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 28
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «شلدون ادلسون» سرمایه‌دار یهودی و از اصلی‌ترین حامیان مالی جمهوری‌خواهان و «بنیامین

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «شلدون ادلسون» سرمایه‌دار یهودی و از اصلی‌ترین حامیان مالی جمهوری‌خواهان و «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی، روز یکشنبه بار دیگر گفت باید تا دیر نشده، علیه ایران اقدام نظامی کرد.

این مالک بزرگترین شبکه کازینوهای آمریکا پیش از این هم گفته بود آمریکا باید برای مقابله با ایران و هشدار به تهران، دست به حمله اتمی به یکی از صحراهای این کشور بزند.

این اظهارات ادلسون واکنش مقام معظم رهبری را در پی داشت و ایشان در این مورد فرمودند: «اگر امریکاییها راست می‌گویند که در مذاکرات جدی هستند، باید به دهان این افراد یاوه‌گو بزنند و دهان آنها را خرد کنند.»

ادلسون حالا در تازه‌ترین اظهارنظر خود در مورد برنامه هسته‌ای ایران به حاضران در نشست شورای اسرائیل-آمریکا گفته است: «همه کسانی که در این اتاق هستند، چه دموکرات و چه جمهوری‌خواه، زمانی که بحث اسرائیل در میان باشد، همه ما در یک طرف هستیم.»

وی در مورد روند مذاکرات هسته‌ای و تهدیدات نتانیاهو مبنی بر اقدام نظامی علیه ایران، گفت: «اگر من بودم، فقط صحبت نمی‌کردم، بلکه وارد عمل می‌شدم. اگر دیر شود، هزینه‌های زیادی به بار خواهد آمد.»

ادلسون تنها کسی نبود که در این نشست بحث اقدام نظامی علیه ایران را مطرح کرد. «حاییم سابان» میلیاردر یهودی آمریکایی و مدیر مرکز سابان نیز که سال گذشته اوباما در محل آن آرزو کرد که کاش می‌توانست تمامی پیچ و مهره‌های برنامه هسته‌ای ایران را باز کند، در اظهاراتی مشابه گفت اگر جای نتانیاهو بود، در صورتی که توافقی بد امضا می‌شد، علیه تأسیاست هسته‌ای ایران دست به اقدام نظامی می‌زد.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار