امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۴:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124782
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وبگاه www.rahimpour.ir چهل و هشتمین مقاله شفاهی حسن رحیم‌پور ازغدی را منتشر کرد. به دلیل تقارن 13 ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وبگاه www.rahimpour.ir چهل و هشتمین مقاله شفاهی حسن رحیم‌پور ازغدی را منتشر کرد.

به دلیل تقارن 13 آبان (فتح لانه جاسوسی آمریکا) با عاشورا این هفته‌نامه به بررسی چند سند از اسناد لانه در عاشورای 57 و تحلیل‌های سرویس جاسوسی آمریکا در مورد انقلاب اسلامی پرداخته است.

این اسناد در دسامبر 1978(پاییز 1357) بخشی از تلاش‌های مشترک آمریکا و رژیم شاه را برای حذف امام و انقلابیون (افراطیون!) از صحنه و انتقال رهبری مردم از امام به جریان‌های میانه‌رو و سازش‌کار (اعم از ملی‌گرا، لیبرال مذهبی و غیرمذهبی، روحانیون سازش‌کار و حتی چپ‌ها) جهت حفظ رژیم شاه و منافع آمریکا را افشا می‌کند.

پس‌ از آنکه به‌ویژه راهپیمایی عاشورای 57، اقتدار انقلاب اسلامی و پایگاه عظیم و بی‌نظیر امام خمینی(ره) و ولایت‌فقیه را تثبیت می‌کند. این اسناد، دستپاچگی و سردرگمی آمریکا، شاه و سیاسیون چپ و راست را در تحلیل صحیح برنامه امام و مردم و به‌ویژه جوانان انقلابی (افراطی) را به‌خوبی نشان می‌دهد.

جالب است که همان سیاست، امروز نیز همچنان در جهت حذف ولایت‌فقیه و انقلابیون صادق (افراطی!) و بالا کشیدن جریان‌های به‌اصطلاح میانه‌رو و شخصیت‌های اهل تعامل و سپس معامله با آنان در قالب‌های جدید ادامه دارد.

اسناد لانه نشان می‌دهد که از عاشورای 57 تا عاشورای 93، خط ثابت آمریکا، تبدیل انقلابیون به سازشکاران، نفوذ میان خواص، «عاقل و میانه‌رو» نامیدن «لیبرالیستها» و «افراطی» خواندن اهلِ مقاومت، تلاش برای کنار زدن «رهبری»، مأیوس یا پشیمان ساختن مردم از مبارزه، وعده‌های توخالی دادن و قاشق خالی به دهانِ مذاکره‌کنندگان فروبردن و مشت چُدَنی در دستکش مخملی و ... است. خواندن اسناد لانه جاسوسی، مایه عبرت دوستان و افشاء دشمنان است.

صوت سخنرانی رحیم‌پور ازغدی در ادامه می‌آید:

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها