امروز : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 25
۱۷:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124790
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی به هماره قائم مقام و مدیرارتباطات این نهاد از مراحل تولید فیلم سینمایی ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ،مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی به هماره قائم مقام و مدیرارتباطات این نهاد از مراحل تولید فیلم سینمایی «روباه» به کارگردانی بهروز افخمی و تهیه کنندگی محمد پیرهادی بازدید کردند.

مهندس محمدرضا جعفری جلوه از پشت صحنه فیلم «روباه» که تصویرگر حماسه رویارویی مدافعان کشور در مقابل جریان پیچیده نفوذ دشمنان به ویژه صهیونیست ها برای ضربه زدن به دستاوردهای نظام و انقلاب بویژه در عرصه های علمی و توانمندی های مربوط به انرژی هسته ای می باشد و مواجهه اطلاعاتی و امنیتی با جاسوسان و تروریست های نفوذی را توصیف می کند، بازدید و با عوامل آن درباره روند تولید گفت‌‏وگو کرد.
مدیرعامل بنیاد در جریان این بازدید گفت: بحمدالله در این دوره شاهد نتایج محسوس و مطلوبی در حمایت و پشتیبانی های مؤثر از تولیدات سینمای ایران از سوی بنیاد سینمایی فارابی بوده ایم دستاوردهایی کمی و کیفی. در حال حاضر با اتخاذ سیاست تعمیم حمایتها طیف وسیعی از تولیدات سینمای ایران تحت پوشش فارابی قرار دا رند بیش از چهل و پنج پروژه.

وی اشاره داشت: در بطن سیاست تعمیم حمایت رویکردهای کیفی به اصلی ترین نیازهای کشور، نظام و انقلاب مدنظر بوده است که با عنایت حق به بار نشسته اند مانند همین پروژه که امروز در سر صحنه آن توفیق حضور یافته ایم. و افزون بر این قریب 16 پروژه دیگر در حیطه های موضوعی – مضمونی انقلاب، مقاومت، بیداری اسلامی و دفاع مقدس که در مراحل مختلف تولیدند. مابقی آثار نیز علی رغم برخی گفته های خالی از انصاف که می گویند غالباً آثاری عاشقانه و خنثی هستند، واجد سوژه‏‌های مسئولانه می باشند فی المثل قریب 16 اثر در سینمای کودک و نوجوان و همین روند در سینمای اجتماعی و خانواده. البته این در حالی است که ممکن است تعدادی طرح و فیلمنامه هایی که خود را مطابق با اولویتهای مورد نیاز کشور می پندارند یا وانمود می کنند به دلیل جهت گیری های غیردقیق و گاه متضاد امکان کسب حمایت را نیافته باشند که امری کاملا طبیعی است و این خود یکی از مأموریتهای فارابی است یعنی تفکیک سره از ناسره و نگاهبانی عمیق از حریم انقلاب و رخدادهایش و نیز ارزشهای برآمده از آن.

وی در پایان گفت: اهل ظرافت می دانند که این نه تنها دست رد بر سینة آثار ارزشمند نیست که عین آن نگاهبانی و مراقبت است.
در این فیلم بازیگرانی چون بابک حمیدیان، حمید گودرزی، مرجان شیرمحمدی، آرش دلیری و ... نقش آفرینی می کنند.

در این بازدید مهدی مسعود شاهی قائم مقام و سرپرست معاونت فرهنگی و حمیدرضا دیبایی معاون ارتباطات و امور رسانه ای، مدیرعامل بنیاد را همراهی می کردند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار