امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۷:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124798
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 14
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آئین رونمایی از «ارج‌نامه» سه جلدی و تجلیل از شخصیت آیت‌الله محمدعلی تسخیری صبح دوشنبه 19 آبان، با حضور ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، آئین رونمایی از «ارج‌نامه» سه جلدی و تجلیل از شخصیت آیت‌الله محمدعلی تسخیری صبح دوشنبه 19 آبان، با حضور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، ابوذر ابراهیمی‌ترکمان رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، حجت‌الاسلام اختری دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت(ع)، حسام‌الدین آشنا مشاور فرهنگی رئیس جمهور و جمعی دیگر از چهره‌های فرهنگی، دینی، سیاسی و دانشگاهی و حوزوی کشورمان برگزار می‌شود.

این کتاب‌ها با نام‌های «اندیشه‌نامه‌‌ آیت‌الله محمدعلی تسخیری» به کوشش سید عبدالمجید میردامادی، «راهنامه و مرامنانه‌؛ مروری بر زندگی، مبارزات و خدمات علامه آیت‌الله محمدعلی تسخیری» به کوشش عباس آریازند و «درخشش اندیشه و جوشش آگاهی در آثار علامه آیت‌الله محمدعلی تسخیری» به کوشش محمدرضا شکیبا و محمود واعظی منتشر شده‌اند.

این 3 عنوان کتاب که با نام «ارج‌نامه‌ آیت‌الله تسخیری» معرفی شده‌ است، بیان‌گر اندیشه، فعالیت و اقدامات آیت‌الله محمدعلی تسخیری، مشاور مقام معظم رهبری در امور جهان اسلام ، نخستین رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، دبیر کل پیشین مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و چهره‌ی شناخته شده‌ی جهانی وحدت مذاهب و گفت‌وگوی ادیان است.

انتشارات بین‌المللی الهدی وابسته به سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، این «ارج‌نامه‌» سه جلدی را با عنوان کلی «صلاگر وحدت و بیداری اسلامی» چاپ و منتشر کرده است.
انتهای پیام/ک

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها