امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۴:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124806
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 69
سیدپویان حسین‌پور معاون فرهنگی دانشکده خبر فارس در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از برگزاری اولین جلسه از ...

سیدپویان حسین‌پور معاون فرهنگی دانشکده خبر فارس در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از برگزاری اولین جلسه از برنامه جمع‌خوانی کتاب «فتح خون» اثر شهید سیدمرتضی آوینی خبر داد و گفت: این برنامه به منظور آشنایی دانشجویان این دانشکده با اندیشه‌های سید شهدیان اهل قلم برگزار می‌شود و تا اربعین سیدالشهدا (ع) به صورت هفتگی یک فصل از این کتاب به صورت جمعی خوانده می شود.
وی افزود: در اولین جلسه از این برنامه کمه با استقبال قابل توجه دانشجویان برگزار شد بخش‌هایی از فصل اول این کتاب مورد مطالعه قرار گرفت.

معاون فرهنگی این دانشکده گفت:  قرار است هم‌رزمان شهید آوینی نیز در این راه دانشجویان را هم‌راهی کنند. «تو را نیز عاشورایی است و کربلایی که تشنه خون توست...انتظار می‌کشد تا تو زنجیر خاک از پای اراده‌ات بگشایی و از خود و دلبستگی‌هایش هجرت کنی...» این جمله قطره‌ای از دریای فتح خون شهید سیدمرتضی آوینی است که در ادامه این برنامه مورد مطالعه قرار خواهد گرفت.
حسین‌پور گفت: علاقه‌مندان به شرکت در این جمع‌خوانی می‌توانند جهت ثبت نام در این دوره که از هفته اول محرم آغاز و تا اربعین حسینی ادامه خواهد داشت، با شماره 88911668 تماس برقرار کنند. همچنین به 3 نفر از برگزیدگان شرکت‌کننده در این دوره جوایزی از سوی معاونت فرهنگی دانشکده اهدا خواهد شد.

بر اساس این گزارش این جمع‌خوانی در قالب یک مسابقه طراحی شده که در پایان این دوره به 3 نفر از شرکت‌کنندگان جوایزی اهدا خواهد شد.
انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها