امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۲:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 12481
تاریخ انتشار: ۱۸ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۱۷:۰۰
تعداد بازدید: 155
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز، احمد رنجبر بعدازظهر امروز در همایش رؤسای هیئت‌های اجرایی، نظارت و بازرسی شهرستان‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز، احمد رنجبر بعدازظهر امروز در همایش رؤسای هیئت‌های اجرایی، نظارت و بازرسی شهرستان‌های فارس اظهار داشت: در فرایند انتخابات، ستاد انتخابات وزارت کشور، بازرسان وزارت کشور، بازرسان شورای نگهبان و هیئت‌های نظارت استان می‌توانند از شعب اخذ رأی بازرسی کنند و دیگر مقامات حقیقی و حقوقی چنین حقی را ندارند.

وی افزود: حضور نمایندگان کاندیداها نیز در مراحل برگزاری پیش‌بینی شده است، اما این افراد نیز حق دخالت در روند برگزاری را ندارند.

رئیس هیئت نظارت شورای نگهبان در استان فارس ادامه داد: بازرسان وزارت کشور و ناظر شورای نگهبان نیز تنها به نظارت پرداخته و در کار دخالت نمی‌کنند.

رنجبر اضافه کرد: هرگونه سوء جریان به نماینده فرماندار منتقل شده و نماینده فرماندار باید دقت کند که در محیطی امن و بدون ایجاد تشنج مشکل حل شود.

وی تصریح کرد: برای نمایندگی فرماندار باید دقت شود، افرادی که متصل به ستادهای انتخاباتی هستند به هیچ‌وجه انتخاب نشوند.

رئیس هیئت نظارت شورای نگهبان در استان فارس بیان کرد: ماده 47 قانون انتخابات تعیین شعب و چینش اعضا را از وظایف هیئت اجرایی دانسته و فرماندار رئیس شعبه محسوب می‌شود، اما به خاطر اینکه این موضوع مربوط به جامعه است باید به مردم میدان داده شده و فرمانداران از ارائه لیست برای چینش اعضای شعبه خودداری کنند.

رنجبر با اشاره به تلاش دشمن برای خدشه وارد کردن به اعتماد مردم گفت: برای آن که زبان دشمن کوتاه شود باید قانون را به طور دقیق اجرا کرد.

انتهای پیام/2448/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها