امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۲۰:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124811
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 41
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ؛ استفاده از تکنیک های تصویرگری، داستان پردازی جذاب و ریتم مناسب در تولید ...

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ؛ استفاده از تکنیک های تصویرگری، داستان پردازی جذاب و ریتم مناسب در تولید انیمیشن های ایرانی باعث جلب نظر مخاطبان شبکه پویا شده است.

سیاوش زرین‌آبادی، کارگردان مجموعه «پهلوانان» که هر روز ساعت 18 از شبکه پویا پخش می‌شود، در این خصوص معتقد است: برای من این مهم بود که از شخصیت پوریای ولی و پیشینه ذهنی مخاطب استفاده کنیم و از فضا و موقعیت‌هایی که شخصیت پوریای ولی و فضای ایران قرن هشتم هجری در اختیارمان می‌گذاشت برای طرح داستان‌های جذاب بهره بگیریم. به همین دلیل ویژگی‌های متنوع و جذاب شخصیت پوریای ولی را به عنوان یک پهلوان، مرشد، کشتی‌گیر و شاعر مد نظر قرار دادیم و برایش قصه‌ ساختیم؛ قصه‌هایی که ممکن بود در زندگی پوریا رخ بدهد.

بابک نظری کارگردان «قصه‌های ریرا» نیز در معرفی این مجموعه می گوید: قصه‌های ریرا بر اساس زندگی (دختر بچه ای به نام ریرا )ریرا دختر خردسالی است که هر روز با سئوالات متفاوتی در دنیا اطراف خود رو برو می شود .او  ابتدا مسئله را با ذهنیت کودکانه  خود ارزیابی کرده و در طول داستان متوجه اشتباهات و توانایی های خود می شوند.

این مجموعه هر روز ساعت 14:30 از شبکه پویا پخش می شود.

مجموعه «گنج مثنوی» نیز که هر روز ساعت 17:30 از شبکه پویا پخش می شود، چکیده‌ای از داستان‌های مثنوی معنوی مولانا جلال الدین محمد بلخی، عارف و شاعر پرآوازۀ کشورمان است که با گرافیکی ساده، تصویر سازیی جذاب و رنگ آمیزی بدیع ، می کوشد تا به شکلی فانتزی بازگو کننده حکایتهای مثنوی معنوی برای کودکان باشد.

 هر سه مجموعه انیمیشنی مورد اشاره، در مرکز پویانمایی صبا تهیه و تولید شده‌اند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها