امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۲۲:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124828
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۴۴
تعداد بازدید: 82
داریوش ورناصری، مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به پروژه‌های آموزشی ...

داریوش ورناصری، مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; با اشاره به پروژه‌های آموزشی در دست اجرای تهران، اظهار داشت: در حال حاضر حدود 250 پروژه آموزشی در استان تهران در دست اجرا داریم که به صورت نیمه تمام هستند.

وی افزود: مهر امسال 106 پروژه به آموزش و پرورش تحویل شد که در قالب 1200 کلاس درس و 172 هزار متر مربع زیر بنا بود.

ورناصری در پاسخ به این پرسش که «پروژه‌های در دست اجرا چه زمانی به پایان خواهد رسید؟»، خاطرنشان کرد: برنامه ریزی‌هایی برای تحویل این پروژه‌ها داریم که بخش عمده آنها در مهر 94 تحویل می‌شود.

مدیر کل نوسازی مدارس استان تهران به فضاهای آموزشی که توسط خیرین مدرسه ساز ساخته شده است اشاره و تصریح کرد: حدود 30 درصد فضاهای ساخته شده و تحویل شده به آموزش و پرورش آنهایی هستند که خیرین مدرسه ساز یا ساخته‌اند و یا در آنها مشارکت داشته‌اند.

وی در خصوص بیشترین مشکلات فضاهای آموزشی در استان تهران، گفت: بیشترین مشکلات فضاهای آموزشی مربوط به بافت‌های فرسوده تهران و سایت‌های مسکن مهر است؛ بافت‌های فرسوده در تهران پراکنده است اما مرکز و جنوب تهران بیشترین فرسودگی را دارند و زمین کمتری برای مدرسه دارند.

ورناصری افزود: اگر برای منطقه 22 تهران که دارای ساختمان‌های نوساز انبوه است، فکری نشود با مشکل مواجه می‌شویم اما امسال مشکل خاصی نداشتیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها