امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۸:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124850
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۶
تعداد بازدید: 16
حسین شمس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد شایعاتی که این روزها در مورد راهیابی بحث استفاده از جادوگر و رمال در ...

حسین شمس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در مورد شایعاتی که این روزها در مورد راهیابی بحث استفاده از جادوگر و رمال در لیگ برتر فوتسال مطرح شده، اظهار داشت: این موضوع از بیخ و بن دروغ است. عده‌ای می‌خواهند رشته‌ای بی‌حاشیه چون فوتسال را به حاشیه بکشند. فوتسال همیشه پاک بوده و این حرف‌ها به هیچ‌وجه قابل‌قبول نیست که مدیر و مربی یک باشگاه برای کسب نتیجه دنبال جادوگر و رمال باشند.
 
وی ادامه داد: کسانی که این موضوع را دنبال می‌کنند ناخواسته به فوتسال ضربه می‌زنند و معتقدم آنها دشمنان فوتسال هستند و به هیچ‌وجه باج‌خواهی این آقایان به نتیجه‌ای نخواهد رسید.
 
سرمربی سابق تیم ملی فوتسال خاطرنشان کرد: این موضوع دروغ درحالی مطرح شده که انسان بزرگواری چون کیومرث هاشمی قول داده فوتسال را به المپیک و بازی‌های آسیایی ببرد و من متعجبم که فوتسالی‌ها این بزرگی و اتفاق بزرگ را نمی‌بینند و حاشیه را دنبال می‌کنند. من به شدت از کیومرث هاشمی به خاطر این قول و اقدامش تشکر می‌کنم.
 
شمس از مسئولیتی که کمیته ملی المپیک بر عهده وی قرار داده، خبر داد و گفت: قرار شد من به عنوان سفیر کمیته ملی المپیک و با توجه به روابط خوبی که با شیخ احمد رئیس کویتی شورای المپیک آسیا دارم، بحث شرکت فوتسال در بازی‌های آسیایی اندونزی را پیگیری کنم. در این زمینه موافقت کیومرث هاشمی را گرفته‌ام و به زودی مقدمات سفر به کویت و دیدار با شیخ احمد را مهیا خواهم کرد. در این سفر سفیر فوتسال ایران خواهم بود و همه تلاشم را انجام می‌دهم که فوتسال به بازی‌های آسیایی راه پیدا کند. امیدوارم فوتسالی‌ها هم این حاشیه‌ها را کنار بگذارند و به دنبال این کار و اتفاق مهم باشند نه بحث دروغین جادوگر و رمال.
انتهای پیام/د

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها