امروز : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۰۱:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124856
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۶
تعداد بازدید: 226
امیر هامونی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پاسخ به این سؤال که با وجود عدم ورود شرکت‌های جدید طی ماه‌های گذشته ...

امیر هامونی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در پاسخ به این سؤال که با وجود عدم ورود شرکت‌های جدید طی ماه‌های گذشته در فرابورس، پذیرش شرکت‌ها در چه وضعیتی قرار دارد، گفت: برخلاف اینکه شرکت‌ها به دلیل رکود بازار عرضه نشدند، پذیرش آنها به سرعت انجام می‌شد.

وی با اشاره به اینکه تاکنون 15شرکت جدید پذیرش شده‌اند، گفت: 11 شرکت هم در دستور کار بررسی پذیرش در بازارهای مختلف فرابورس هستند.

مدیرعامل فرابورس ایران همچنین از ورود یک نیروگاه جدید به فرابورس خبر داد و گفت: یکی از زیرمجموعه‌های گروه مپنا یعنی نیروگاه برق سنندج درخواست ورود به فرابورس را ارسال کرده که در حال بررسی آن هستیم.

به گزارش فارس،‌ آخرین عرضه‌ اولیه سهام در فرابورس مربوط به یک شرکت ساختمانی نزدیک به 3 ماه پیش بود و طبق اطلاعیه جدید قرار است فردا تعداد 60 میلیون سهم معادل 10 درصد از سهام شرکت بهمن لیزینگ (سهامی عام) برای اولین بار پس از پذیرش در بازار اول فرابورس ایران در نماد ولبهمن1 عرضه شود.
انتهای پیام/ب

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها