امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۲۱:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124870
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۶
تعداد بازدید: 18
مینو اصلانی در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: امروز طرح مرکز عالی زنان و خانواده توسط بسیج جامعه زنان تقدیم مقام معظم رهبری شد. وی ادامه ...

مینو اصلانی در گفت و گو با خبرنگار جامعه فارس گفت: امروز طرح مرکز عالی زنان و خانواده توسط بسیج جامعه زنان تقدیم مقام معظم رهبری شد.

وی ادامه داد: نزدیک به هشت ماه کار کارشناسی دقیق با حضور کارشناسان و پژوهشگران حوزه زن و خانواده بر روی این طرح انجام شده است و پژوهش‌های دقیق و شبانه روزی برای آن انجام شد که در مقدمه این طرح آمده است که با وقوع انقلاب اسلامی یکی از موضوعاتی که مورد باز اندیشی قرار گرفت هویت زن است و در نگاه انقلاب اسلامی نگاه ابزار گونه به زن نفی و به زن ارزشی والا داده شده است.

اصلانی تصریح کرد: از ویژگی‌های این طرح این است که مرکز عالی با هدف راهبری فکری و سامان بخشی سه حوزه نظر، فرهنگ و اجرا پیرامون مسائل زنان و خانواده به صورت با ثبات و هدفمند نهادهای تحقیقاتی نخبگانی و مردمی در حوزه زنان را ساماندهی کند.

وی ادامه داد: این طرح پس از تصویب به عنوان بالاترین نهاد در حوزه زنان و خانواده خواهد بود که هم راستا با شورای عالی انقلاب فرهنگی به سیاست‌گذاری در حوزه زنان و خانواده خواهد پرداخت.

رئیس بسیج جامعه زنان ادامه داد: در صورت تصویب این مرکز سه اختیار را بر عهده خواهد داشت هماهنگی فعالیت تمام نهادها ارگان‌ها و نهادهای تأثیرگذار و مسئولان بخش زنان و خانواده دستگاه‌ها از سوی دبیرخانه شورای عالی این مرکز تعیین خواهد شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها