امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۷:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124871
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۶
تعداد بازدید: 39
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با برگزاری یک جلسه دیگر و در آستانه برگزاری اختتامیه هفتمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد، داوری بخش نقد ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با برگزاری یک جلسه دیگر و در آستانه برگزاری اختتامیه هفتمین دوره جایزه ادبی جلال آل احمد، داوری بخش نقد ادبی جایزه جلال آل احمد وارد مرحله دیگری شد. بر اساس آمار دبیرخانه جایزه داوری در چند مرحله و از میان 375 اثر اولیه آغاز شد. در مرحله دوم داوری و پس از ریزش و طبقه بندی آثار 31 اثر بررسی شدند و در آخرین مرحله و پیش از رسیدن داوران به فهرست پنج نامزد، 14 اثر دیگر بررسی مجدد و دقیق تر شد.

سرانجام روز گذشته در جلسه داوران نامزدهای نهایی دریافت جایزه جمع بندی و معرفی شدند. نامزدهای مرحله نهایی هیأت داوران بخش نقد ادبی به شرح ذیل تصویب شده است:

«گشودن رمان» اثر حسین پاینده منتشر شده از سوی نشر مروارید، «نشانه-معناشناسی دیداری» اثر حمیدرضا شعیری، نشر سخن، کتاب «آینه های دور و نزدیک» اثر صابر امامی منتشر شده از سوی موسسه خانه کتاب، کتاب «شهر و تجربه مدرنیته فارسی» اثر نرگس خالصی مقدم چاپ شده از سوی نشر تیسا و «کارکرد گفتمانی سکوت» اثر لیلا صادقی که از سوی نشر نقش جهان چاپ شده نامزدهای این بخش را تشکیل می دهند.

داوران این بخش از جایزه به زودی معرفی خواهند شد. نامزدهای دیگر بخش ها طی روزهای آینده از طریق سایت رسمی جایزه جلال آل احمد به آدرس  jalalprize.ir  معرفی خواهند شد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها