امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۰۸:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124872
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۳۶
تعداد بازدید: 37
به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید حسین هاشمی با حضور در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در نشست خبری که در ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، سید حسین هاشمی با حضور در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در نشست خبری که در غرفه < a href="http://p313.ir" style="color:red;">پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در این نمایشگاه برگزار شد، اظهار داشت: در 6 ماه گذشته و با تدابیری که صورت گرفته است وضعیت هوای تهران نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 50 درصد بهبود یافته است.

وی با اشاره به اینکه اولویت اصلی استان تهران کاهش آلودگی هوا است، گفت: در کمبود آب و معضل بی‌آبی شهروندان در استان تهران به خوبی صرفه‌جویی کرده‌اند و در حال حاضر مشکل کمبود آب در استان تهران نداریم ولی همچنان باید صرفه‌جویی صورت بگیرد.

وی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه آیا حل معضل آلودگی هوا شهر تهران را در اختیار شهرداری تهران قرار می‌دهید، گفت: مطمئناً تمام دستگاه‌های اجرایی استان تهران برای حل معضلات شهری از جمله آلودگی هوا باید مشارکت داشته باشند و تاکنون نیز همکاری‌ها و تعاملاتی صورت گرفته است و بنده نیز به شوخی مطرح کرده‌ام اگر شهرداری تهران منابعی را نخواهد بحث آلودگی هوا را به آن‌ها واگذار می‌کنیم.

وی درباره ساخت و ساز در ارتفاعات بالای 1800 متر، تأکید کرد: در یک سال گذشته ساخت‌وساز در بالای 1800 متر در استان تهران نداشته‌ایم و به شدت با ساخت‌وسازهای غیرمجاز برخورد می‌شود.

وی بیان داشت: تاکنون 2400 حکم تخریب تصرف اراضی ملی توسط استان تهران اجرایی شده است.

وی به صدا و سیما انتقاد کرد و گفت: بعضی از ساخت‌وسازهایی که در رسانه ملی منتشر می‌شود مربوط به سالیان گذشته است و از خبرنگاران تقاضا داریم در صورت مشاهده ساخت‌وسازهای غیرمجاز و دور بودن از چشم مسئولین به استانداری اعلام کنند.

هاشمی درباره انتخاب شهردار نیز، اظهار داشت: بنده معتقدم هر انتخابی که از طریق مردم صورت بگیرد و به مردم واگذار شود موفق‌تر خواهد بود.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها