امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۱۷:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124904
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۰۹
تعداد بازدید: 119
به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام تقوی رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه با حضور در محل غرفه

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، حجت‌الاسلام تقوی رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه با حضور در محل غرفه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، درباره آخرین وضعیت همگرایی در بین اصولگرایان گفت: ما حرکتی را با عنوان همگرایی آغاز کردیم و البته این حرکت با وحدت تفاوت دارد.

وی ادامه داد: معنای همگرایی این است که همه تشکل‌های اصولگرا فعالیت‌های حزبی مختص خود را انجام می‌دهند ولی در مسائلی کلی یکی خواهند بود و سلیقه گروه‌ها حفظ می‌شود اما در وحدت باید سلیقه‌ها نیز یکی شود.

تقوی با ابراز خرسندی از میزان موفقیت طرح همگرایی اصولگرایان اظهار داشت: هم‌اکنون وضعیت ما در استان‌ها بهتر است و تشکل‌های سیاسی اصولگرای استان‌ها از این حرکت استقبال کردند.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه با اشاره به اقدامات انجام شده در مسیر همگرایی اصولگرایان تصریح کرد: ما از همه چهره‌های اثرگذار اصولگرا دعوت می‌کنیم تا در جلسات شرکت کنند و قصد دیگر ما این است که چهره‌های سطح بالای اصولگرا را در کنار هم بنشانیم.

وی ادامه داد: به همین منظور جلسه‌ای را بین آیات عظام مصباح یزدی، موحدی‌کرمانی و یزدی خواهیم داشت که مقدمات ابتدایی آن انجام شده است ولی زمان آن هنوز معلوم نیست.

تقوی همچنین درباره جانشین آیت‌الله مهدوی‌کنی در جایگاه ریاست جامعه روحانیت مبارز اظهار داشت:‌ هنوز تکلیف جانشین مرحوم آیت‌الله مهدوی‌کنی مشخص نیست.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها