امروز : دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 24
۰۶:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 124905
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ساعت ۲۲:۰۹
تعداد بازدید: 125
ابراهیم آقامحمدی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;

ابراهیم آقامحمدی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه سیاست خارجی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در حاشیه بازدید از بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در خصوص مذاکرات هسته‌ای گفت: اگر در مذاکرات هسته‌ای به توافق نرسیم، قطعاً دنیا به هم نخواهد ریخت و دنیا هم بداند که آمریکا مقصر اصلی شکست مذاکرات است، زیرا ایران تعامل زیادی را با 1+5 تاکنون انجام داده است.

وی با اشاره به مذاکرات ایران و 1+5 افزود: قرار بود که 1+5 در حین مذاکرات با ایران حقوق هسته‌ای ما را مورد شناسایی قرار دهد و به آن احترام بگذارد و همچنین به تحریم‌های ظالمانه و بهانه‌های بی‌مورد پایان دهد، اما حقیقت این است که این گونه نشده است.

نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با حضور ایران در مذاکرات هسته‌ای بهانه غرب و آمریکا و بدخواهان ایران که با بهانه‌های واهی از برنامه هسته‌ای ایران به دنبال توطئه بودند کاسته شد و با حضور 24 ساعته بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در ایران، برنامه هسته‌ای ایران بدون هیچ مشکلی در حال انجام است.

آقامحمدی اظهار داشت: روز گذشته به همراه تعدادی از اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس برای بازدید از فردو به آنجا رفتیم و بازرسان را در آنجا مشاهده کردیم که بدون هیچ مشکلی در حال نظارت بودند.

وی خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران با انجام مذاکره راه را برای کشورهایی که از ایران واهمه داشتند بست، ولی ما هم خواهان این هستیم که حقوق خود را به دست بیاوریم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی،‌ گفت: اگر مذاکرات به شکست بینجامد مسئول آن آمریکایی‌ها خواهند بود و باید به دنیا پاسخ دهند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار